Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Išmanieji Baldai

Fluid Cube and Snake

Išmanieji Baldai „Hello Wood“ sukūrė lauko baldų seriją su intelektualiomis funkcijomis, skirtomis bendruomenės erdvėms. Įsivaizduodami viešųjų baldų žanrą, jie suprojektavo vizualiai patrauklius ir funkcionalius įrenginius su apšvietimo sistema ir USB lizdais, kuriems reikėjo integruoti saulės baterijas ir baterijas. Gyvatė yra modulinė struktūra; jo elementai yra kintami, kad tiktų nurodytai svetainei. „Fluid Cube“ yra fiksuotas įrenginys su stikliniu viršumi, kuriame yra saulės elementai. Studija mano, kad dizaino tikslas yra paversti kasdienius daiktus meiliais objektais.

Projekto pavadinimas : Fluid Cube and Snake, Dizainerių vardas : Hello Wood, Kliento vardas : Hello Wood.

Fluid Cube and Snake Išmanieji Baldai

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.