Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pietų Stalas

Octopia

Pietų Stalas „ArteNemus“ aštuonkojai yra lentelė, pagrįsta aštuonkojo morfologija. Dizainas remiasi centriniu korpusu, kurio forma yra elipsės formos. Aštuonios organinės formos kojos ir rankos iškyla radialiai ir tęsiasi nuo šio centrinio kūno. Stiklo viršus pabrėžia vizualią prieigą prie kūrinio struktūros. Aštuonkojų trimatę išvaizdą pabrėžia kontrastas tarp medienos faneros paviršiaus paviršiaus ir medienos spalvos kraštų. Aukščiausios klasės aštuonkojų išvaizdą pabrėžia išskirtinės kokybės medienos rūšys ir puikus darbas.

Projekto pavadinimas : Octopia, Dizainerių vardas : Eckhard Beger, Kliento vardas : ArteNemus.

Octopia Pietų Stalas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.