Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pietų Stalas

Octopia

Pietų Stalas „ArteNemus“ aštuonkojai yra lentelė, pagrįsta aštuonkojo morfologija. Dizainas remiasi centriniu korpusu, kurio forma yra elipsės formos. Aštuonios organinės formos kojos ir rankos iškyla radialiai ir tęsiasi nuo šio centrinio kūno. Stiklo viršus pabrėžia vizualią prieigą prie kūrinio struktūros. Aštuonkojų trimatę išvaizdą pabrėžia kontrastas tarp medienos faneros paviršiaus paviršiaus ir medienos spalvos kraštų. Aukščiausios klasės aštuonkojų išvaizdą pabrėžia išskirtinės kokybės medienos rūšys ir puikus darbas.

Projekto pavadinimas : Octopia, Dizainerių vardas : Eckhard Beger, Kliento vardas : ArteNemus.

Octopia Pietų Stalas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.