Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sagė

The Sunshine

Sagė Šių papuošalų bruožas yra tas, kad čia buvo naudojama didžiulė akmens formos forma, kuri yra nustatyta nematomame (oro) rėme. Juvelyrinių dirbinių dizaino rodinyje atidaromi tik akmenys, slepiantys surinkimo technologiją. Pats akmuo yra laikomas dviem, nematomiems armatūros elementams ir plonai, deimantais apipjaustytai plokštelei. Ši plokštė yra visų atraminių konstrukcijų sagių pagrindas. Jis sulaiko ir antrą akmenį. Visa kompozicija tapo įmanoma po sudėtingo pagrindinio šlifavimo akmens.

Žiedas

Pollen

Žiedas Kiekvienas kūrinys yra gamtos fragmento interpretacija. Gamta tampa pretekstu suteikti gyvybę brangakmeniams, žaisdama su faktūrų šviesomis ir šešėliais. Tikslas yra pateikti papuošalą su interpretuojamomis formomis, nes gamta jas suprojektuos savo jautrumu ir jausmingumu. Visi dirbiniai yra gaminami rankomis, kad būtų patobulintos brangenybės faktūros ir ypatumai. Stilius yra grynas, kad pasiektų augalų gyvybės medžiagą. Rezultatas suteikia kūriniui unikalų ir nesenstantį, giliai susietą su gamta.

Pritaikomi Papuošalai

Gravity

Pritaikomi Papuošalai Nors XXI amžiuje naujovių diegimui dažnai reikia naudoti aukštąsias šiuolaikines technologijas, naujas medžiagas ar ypač naujas formas, tačiau „Gravity“ įrodo priešingai. Gravitacija yra pritaikomų juvelyrinių dirbinių kolekcija, kurioje naudojami tik sriegiai, labai sena technika, o gravitacija - neišsemiami ištekliai. Kolekciją sudaro daugybė įvairių sidabro ar aukso elementų. Kiekvienas iš jų gali būti susietas su perlų ar akmenų sruogomis ir pakabučiais. Kolekcija įvardija begalybę skirtingų papuošalų.

Moteriškų Drabužių Kolekcija

The Hostess

Moteriškų Drabužių Kolekcija Darios Zhiliaeva absolventų kolekcija yra apie moteriškumą ir vyriškumą, jėgą ir trapumą. Kolekcijos įkvėpimas kyla iš senos pasakos iš rusų literatūros. Vario kalno šeimininkė yra stebuklinga kalnakasių globėja iš senos rusų pasakos. Šioje kolekcijoje galite pamatyti gražią tiesių santuoką, kurią įkvėpė kalnakasių uniformos, ir grakštus Rusijos tautinio kostiumo apimtis. Komandos nariai: Daria Zhiliaeva (dizainerė), Anastasiia Zhiliaeva (dizainerio padėjėja), Ekaterina Anzylova (fotografė)

Rankinė, Vakarinė Rankinė

Tango Pouch

Rankinė, Vakarinė Rankinė „Tango Pouch“ yra išskirtinis išties naujoviško dizaino krepšys. Tai nešiojamas meno kūrinys, kurį nešioja ant rankovės esančios rankenėlės. Tai leidžia laisvoms rankoms. Viduje yra pakankamai vietos, o sulankstoma magneto uždarymo konstrukcija leidžia netikėtai lengvai ir plačiai atidaryti. „Pouch“ yra pagamintas iš minkštos vaškuotos blauzdos odos, kad neįtikėtinai maloniai liestų rankeną ir pūkuotus šoninius įdėklus, tyčia kontrastuojant su labiau sukonstruotu pagrindiniu korpusu, pagamintu iš vadinamosios glazūruotos odos.

Paltas, Kuris Gali Būti Keičiamas,

Eco Furs

Paltas, Kuris Gali Būti Keičiamas, Paltą, kuris gali būti „7 viename“, įkvėpė užimtos karjeros moterys, kurios pasirenka unikalų, ekologišką ir funkcionalų kasdienį drabužių spinta. Joje senas, bet vėlgi madingas, rankomis siuvamas skandinaviškos „Rya Rug“ tekstilės gaminys yra interpretuojamas moderniai, todėl vilnoniai drabužiai, primenantys savo kailį, yra tarsi kailiniai. Skirtumas yra detalumas ir draugiškumas gyvūnams ir aplinkai. Ilgus metus ekologiški kailiai buvo išbandyti skirtinguose Europos žiemos klimatuose, kurie padėjo tobulinti šio kailo ir kitų naujausių dirbinių savybes.