Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lytėjimo Audinys

Textile Braille

Lytėjimo Audinys Pramoninė universali žakardo tekstilė, kaip vertėjas akliems žmonėms. Šį audinį gali skaityti žmonės, turintys regėjimą, ir jie yra skirti padėti neregiams, pradedantiems prarasti regėjimą ar turintiems regėjimo problemų; norint išmokti Brailio rašto sistemą iš draugiškos ir įprastos medžiagos: audinio. Joje yra abėcėlė, skaičiai ir skyrybos ženklai. Nėra pridedama spalvų. Tai yra pilkos spalvos produktas, kuris nejaučia šviesos. Tai projektas, turintis socialinę prasmę ir peržengiantis komercinę tekstilę.

Projekto pavadinimas : Textile Braille, Dizainerių vardas : Cristina Orozco Cuevas, Kliento vardas : Cristina Orozco Cuevas.

Textile Braille Lytėjimo Audinys

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.