Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Juvelyriniai Dirbiniai

Poseidon

Juvelyriniai Dirbiniai Papuošalai, kuriuos kuriu, išreiškia mano jausmus. Tai atspindi mane kaip menininką, dizainerį ir taip pat kaip asmenį. „Poseidon“ kūrimo priežastis buvo nustatyta pačiomis tamsiausiomis mano gyvenimo valandomis, kai jaučiausi išsigandusi, pažeidžiama ir reikalinga apsauga. Pirmiausia aš sukūriau šią kolekciją, kad ji būtų naudojama savigynai. Nors ši idėja šiame projekte išblėso, ji vis dar egzistuoja. „Poseidon“ (graikų mitologijoje žemės drebėjimų jūros dievas ir „Žemės purtytojas“) yra mano pirmoji oficiali kolekcija, skirta stiprioms moterims, skirta suteikti dėvėtojui galios ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Projekto pavadinimas : Poseidon, Dizainerių vardas : Samira Mazloom, Kliento vardas : samirajewellery.

Poseidon Juvelyriniai Dirbiniai

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.