Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Akiniai

Mykita Mylon, Basky

Akiniai „MYKITA MYLON“ kolekcija pagaminta iš lengvos poliamido medžiagos, pasižyminti išskirtiniu individualumu. Ši speciali medžiaga sukurta sluoksnis po sluoksnio, naudojant selektyvią lazerinio sukepinimo (SLS) techniką. Iš naujo aiškinant tradicinę apvalią ir ovalią apvalią panto akinių formą, kuri buvo madinga 1930-aisiais, „BASKY“ modelis prideda naują veidą šiai akinių kolekcijai, kuri iš pradžių buvo skirta naudoti sporte.

Projekto pavadinimas : Mykita Mylon, Basky, Dizainerių vardas : Mykita Gmbh, Kliento vardas : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Akiniai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.