Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodis

Ring Watch

Laikrodis Žiedinis laikrodis - tai maksimalus tradicinio laikrodžio supaprastinimas, pašalinant skaičių ir rankas, skirtus dviem žiedams. Šis minimalistinis dizainas suteikia tiek švarų, tiek paprastą vaizdą, kuris puikiai dera su laikrodžio patraukliu estetiškumu. Parašo vainikėlis vis dar yra veiksminga priemonė valandai pakeisti, o paslėptas el. Rašalo ekranas pasižymi ryškiomis spalvų juostomis su išskirtiniu apibrėžimu, galiausiai išlaikydamas analoginį aspektą ir kartu ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Projekto pavadinimas : Ring Watch, Dizainerių vardas : Javier Vallejo Garcia, Kliento vardas : JVG - Javier Vallejo Garcia.

Ring Watch Laikrodis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.