Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Degtinė

Kasatka

Degtinė „KASATKA“ buvo sukurta kaip aukščiausios kokybės degtinė. Dizainas yra minimalistinis tiek butelio formos, tiek spalvų atžvilgiu. Paprastas cilindrinis buteliukas ir ribotas spalvų asortimentas (balta, pilkos spalvos, juodos spalvos) pabrėžia gaminio kristalinį grynumą, minimalistinio grafinio požiūrio eleganciją ir stilių.

Projekto pavadinimas : Kasatka, Dizainerių vardas : Anastasia Smyslova, Kliento vardas : Anastasia Smyslova.

Kasatka Degtinė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.