Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Istorinė Pastato Renovacija

BrickYard33

Istorinė Pastato Renovacija Taivane, nors yra keletas tokių istorinių pastatų atnaujinimo atvejų, tačiau jis turi istorinę reikšmę, anksčiau tai buvo uždara vieta, dabar ji atvira visų akivaizdoje. Čia galite pietauti, čia galite pasivaikščioti, koncertuoti, čia mėgautis gamtovaizdžiu, klausytis muzikos, rengti paskaitas, vestuves ir net ką tik baigtus BMW ir AUDI automobilių pristatymus, kuriuose yra daugybė funkcijų. Čia galite rasti pagyvenusių žmonių prisiminimus, kad prisiminimus galėtų kurti ir jaunoji karta.

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas

Urban Twilight

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas Erdvė kupina dizaino turtingumo, kalbant apie medžiagas ir detales, naudojamas projekte. Šio buto planas yra plonos Z formos, kuri apibūdina erdvę, tačiau yra iššūkis ir sukuriant platų ir dosnų erdvės jausmą nuomininkams. Dizaineris nepateikė sienų, kad sumažintų atviros erdvės tęstinumą. Atlikdamas šią operaciją, interjeras gauna gamtos saulės spindulius, kurie apšviečia kambarį atmosferai sukurti, padaro erdvę patogią ir plačią. Meistriškumas taip pat detalizuoja erdvę smulkiais prisilietimais. Metalo ir gamtos medžiagos formuoja dizaino kompoziciją.

Jojimo Paviljonas

Oat Wreath

Jojimo Paviljonas Jojimo paviljonas yra naujai įkurto jojimo centro dalis. Objektas yra ant kultūros paveldo ir saugomas parodos istorinio ansamblio kultūrinės teritorijos. Pagrindinė architektūrinė koncepcija yra masyvių kapitalinių sienų neįtraukimas į skaidrių medinių nėrinių elementus. Pagrindinis fasado ornamento motyvas yra stilizuotas ritmo piešinys kviečių ausų ar avižų pavidalu. Plonos metalinės kolonos beveik nepastebimai palaiko klijuoto medinio stogo šviesos spindulius, kurie pakilo į viršų ir baigėsi stilizuoto arklio galvos silueto pavidalu.

Privatus Namas

The Cube

Privatus Namas Pagrindiniai dizainerio iššūkiai buvo sukurti kokybišką gyvenimo patirtį ir iš naujo apibrėžti gyvenamojo namo Kuveite įvaizdį, išlaikant klimato reikalavimus ir privatumo poreikius, kuriuos diktuoja arabų kultūra. „Cube House“ yra keturių aukštų betono / plieno konstrukcijų pastatas, pagrįstas sudėjimu ir atimtimi kuve, sukuriant dinamišką patirtį tarp vidinių ir išorinių erdvių, kad visus metus galėtumėte mėgautis natūralia šviesa ir kraštovaizdžio vaizdais.

Sodybos

House On Pipes

Sodybos Pakopomis išdėstytos plonų plieninių vamzdžių tinklelis sumažina pastato pėdsaką, kartu suteikdamas tvirtumą ir stabilumą, kad būtų galima pakelti gyvenamąją plotą virš jo. Laikantis minimalistinio ikonų požiūrio, šis sodyba buvo suprojektuota atsižvelgiant į esamus medžius, siekiant sumažinti vidinį šilumos padidėjimą. Tai dar labiau padėjo tyčinis lakiųjų pelenų blokelių pritvirtinimas prie fasado, sukuriant tuštumą ir šešėlį, natūraliai aušinantį pastatą. Namo pakėlimas taip pat užtikrino, kad kraštovaizdis būtų nenutrūkstamas, o vaizdai - nevaržomi.

Namas

Basalt

Namas Sukurtas ne tik patogumui, bet ir elegantiškumui. Šis dizainas tikrai traukia dėmesį ir yra puikus vidus ir išorė. Tarp savybių yra ąžuolo mediena, langai, skirti saulės spinduliams, ir tai ramina akis. Ji žavi savo grožiu ir technika. Kai esate šiame name, galite nepastebėti ramybės ir oazės jausmo, kuris jus užvaldė. Medžių ir aplinkinių vėjas su saulės spinduliais paverčia šį namą unikalia vieta gyventi atokiau nuo judraus miesto gyvenimo. Bazalto namas pastatytas taip, kad įtiktų ir pritaikytų įvairius žmones.