Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Komercinė Zona Ir Vip Laukimo Kambarys

Commercial Area, SJD Airport

Komercinė Zona Ir Vip Laukimo Kambarys Šis projektas prisideda prie naujos ekologiško dizaino pasaulio oro uostų tendencijos, įtraukdamas parduotuves ir paslaugas terminale bei priversdamas keleivį patirti patirties jo metu. ŽALIOJO oro uosto dizaino tendencija apima ekologiškesnes ir tvaresnes oro uostų dizaino vertybes turinčias erdves, o komercinės erdvės erdvę apšviečia natūralūs saulės spinduliai, nes monumentalus stiklinis fasadas yra priešais kilimo ir tūpimo taką. „VIP Lounge“ buvo sukurtas atsižvelgiant į organinių ir avangardistinių ląstelių dizaino idėją. Fasadas suteikia privatumą kambaryje ir neužkerta kelio vaizdui į išorę.

Projekto pavadinimas : Commercial Area, SJD Airport, Dizainerių vardas : sanzpont [arquitectura], Kliento vardas : sanzpont [arquitectura].

Commercial Area, SJD Airport Komercinė Zona Ir Vip Laukimo Kambarys

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.