Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dizaino Studija Su Galerija

PARADOX HOUSE

Dizaino Studija Su Galerija Padalinto lygio sandėliu paversta prašmatnia daugialypės terpės dizaino studija, „Paradox House“ rado geriausią pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir stiliaus, tuo pačiu atspindėdama savininko unikalų skonį ir gyvenimo būdą. Ji sukūrė įspūdingą daugialypės terpės dizaino studiją su švariomis, kampuotomis linijomis, kurios demonstruoja iškilią geltono atspalvio stiklo dėžę ant mezzanine. Geometrinės figūros ir linijos yra šiuolaikiškos ir žavios, tačiau skoningai padarytos užtikrinant unikalią darbo vietą.

Projekto pavadinimas : PARADOX HOUSE, Dizainerių vardas : Catherine Cheung, Kliento vardas : .

PARADOX HOUSE Dizaino Studija Su Galerija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.