Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Oficiali Parduotuvė, Mažmeninė Prekyba

Real Madrid Official Store

Oficiali Parduotuvė, Mažmeninė Prekyba Parduotuvės dizaino koncepcija pagrįsta patirtimi „Santiago Bernabeu“, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas apsipirkimo patirčiai ir įspūdžio kūrimui. Tai koncepcija, kuri tuo pat metu gerbia, giria ir įamžina klubą, teigia, kad laimėjimai buvo talento, pastangų, kovos, atsidavimo ir ryžto rezultatas. Projektas apima koncepcijos dizainą ir komercinį įgyvendinimą, prekės ženklo kūrimą, pakavimą, grafinių linijų ir pramoninių baldų dizainą.

Projekto pavadinimas : Real Madrid Official Store, Dizainerių vardas : sanzpont [arquitectura], Kliento vardas : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Oficiali Parduotuvė, Mažmeninė Prekyba

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.