Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Užkandinė

Ubon

Užkandinė „Ubon“ yra Tailando užkandinė, įsikūrusi Kuveito miesto širdyje. Iš jo atsiveria Fahado al Salim gatvė, gatvė, kuria gerbiama jau seniai. Šio restoranėlio erdvės programai reikalingas efektyvus visų virtuvės, sandėliavimo ir tualeto zonų dizainas; leidžianti įrengti erdvią valgomojo zoną. Kad tai būtų įgyvendinta, interjeras darniai integruojamas į esamus konstrukcinius elementus.

Projekto pavadinimas : Ubon, Dizainerių vardas : Rashed Alfoudari, Kliento vardas : .

Ubon Užkandinė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.