Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Epinefrino Injektorius

EpiShell

Epinefrino Injektorius „EpiShell“ yra ne tik medicinos prietaisas kasdieniame vežėjų gyvenime, bet ir draugiškas gyvenimo pagalbininkas. Tai yra į vartotoją orientuotas sprendimas, skirtas epinefrino injektorių nešikliams, siekiant sumažinti vartotojų baimę naudotis injektoriais, priminti pacientams, kad nešiojasi jį kasdien, ir intuityviau atlikti injekciją avarinės situacijos metu. Jame yra integruotas mobiliojo telefono įkroviklis, „Bluetooth“ ryšys, nurodymai balsu ir keičiamas išorinis apvalkalas. Išmaniajame telefone esančia „App“ programa vartotojai gali lengvai valdyti jo funkcijas, tokias kaip IFU, „Bluetooth“ ryšys, avarinis kontaktas ir „Refill / Exp“.

Projekto pavadinimas : EpiShell, Dizainerių vardas : Hong Ying Guo, Kliento vardas : .

EpiShell Epinefrino Injektorius

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.