Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tai Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė

SEREL Purity

Tai Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė Nors „Purity“ tualetinis dubuo dominuoja švelnių perėjimų metu, jis taip pat palieka paprastą ir minimalų vėsą aplinkoje. Tai ne tik paveikia savo vartotoją savo estetika, bet ir sutinka švarą bei nekaltumą ir gerbia gamtą. Bendras požiūris į lengvai išmontuojamų, užrakinamų mechaninių tualeto sėdynių komplektų dizainą yra funkciniai valdymo mygtukai, kuriuos reikia įstatyti į vidinę dangtelio komplekto dalį. Mygtukai, su kuriais kontaktuoja vartotojas, dedami tose vietose, kurios yra sunkiausiai nešvarios, taigi tai suteikia papildomo pranašumo higienos srityje.

Projekto pavadinimas : SEREL Purity, Dizainerių vardas : SEREL Seramic Factory, Kliento vardas : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity Tai Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.