Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Staliukas Ir Pietų Stalas

Air table

Kavos Staliukas Ir Pietų Stalas Tai, kaip lengvai galima pereiti nuo žemo kavos stalo prie visiško valgomojo stalo ar net stalo, yra gana įdomi. Metalinius vamzdžius sukant galima nustatyti į dvi skirtingas padėtis. Medinės lentos pasukamos vyriais, kurie leidžia padidinti stalo paviršių. Šio baldo pavadinimas įkvėpė „MacBook Air“ dėl jo lengvo jausmo tiek fiziškai, tiek vizualiai.

Projekto pavadinimas : Air table, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : M3 Claudio Sibille.

Air table Kavos Staliukas Ir Pietų Stalas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.