Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Miesto Atnaujinimas

Tahrir Square

Miesto Atnaujinimas Tahriro aikštė yra Egipto politinės istorijos stuburas, todėl jos miesto dizaino atnaujinimas yra politinis, aplinkos ir socialinis noras. Pagrindinis planas apima uždaryti kai kurias gatves ir sujungti jas į esamą aikštę nepakenkiant transporto srautams. Tada buvo sukurti trys projektai, skirti pritaikyti rekreacinėms ir komercinėms funkcijoms, taip pat memorialas, žymintis šiuolaikinę Egipto politinę istoriją. Plane buvo atsižvelgta į pakankamą vietą pasivaikščiojimui ir sėdimoms vietoms bei didelį žaliųjų plotų santykį, kad miestui būtų suteikta spalva.

Projekto pavadinimas : Tahrir Square, Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square Miesto Atnaujinimas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.