Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Logotipas

Samadara Ginige Personal Identity

Logotipas „Samadara Ginige“ asmenybė (logotipas) yra paprastumo ir rafinuotumo simbolis. Stilinga monograma, kurioje yra jos inicialai „s“ ir „g“, buvo parodyta daugelyje galerijų ir straipsnių. Jos logotipu, nupieštu viena linija, abi raidės yra kūrybiškai sujungtos ir susipynusios, atskleidžiančios jos vaizduotės projektavimo įgūdžius su moteriškumo jausmu. „Samadara“ yra ir dizaineris, ir kūrėjas. Bendras dizainas mums primena begalybės simbolį, vaizduojantį jos sugebėjimą pateikti sprendimus iki galo, pradedant dizainu ir baigiant kūrimu.

Projekto pavadinimas : Samadara Ginige Personal Identity, Dizainerių vardas : Samadara Ginige, Kliento vardas : Samadara Ginige.

Samadara Ginige Personal Identity Logotipas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.