Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Salonas

From The Nature

Salonas Gamtą vaizduojanti vieta, kuri priešinasi žmonėms, kad sunaikintų save. Natūrali mediena, apsiribojanti betonine tekstūra, išeina iš nešvarios betono tekstūros ir kyla į mėlynas lubas, kurios simbolizuoja dangų vietos kampe. Kylantis apgaubia vietą kaip tinklas ir tarsi nesipriešina liesti save. Ši idėja sutampa su salonuose demonstruojamų kasdienių batų logika. Išskirtiniai ant sienų naudojami vizualiniai dizainai reiškia gamtos užterštumą. Skaidri epoksidinė medžiaga yra 4 mm storio ir ją dengia sausumoje, todėl ji imituoja intensyvų vandens sluoksnį.

Projekto pavadinimas : From The Nature, Dizainerių vardas : Ayhan Güneri, Kliento vardas : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Nature Salonas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.