Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Poilsio Kėdė

Opa

Poilsio Kėdė Ši graži ir savita vieno nerūdijančio plieno vamzdžio forma, suteikianti baldams formą, daro šią poilsio kėdę tokia įdomia. Tai lenkimo vamzdis ir kėdę sudaranti sulenkta fanera daro ją labai elastingą ir patogią. Dizainas atrodo labai lengvas ir subtilus.

Projekto pavadinimas : Opa, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : .

Opa Poilsio Kėdė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.