Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Poilsio Kėdė

Opa

Poilsio Kėdė Ši graži ir savita vieno nerūdijančio plieno vamzdžio forma, suteikianti baldams formą, daro šią poilsio kėdę tokia įdomia. Tai lenkimo vamzdis ir kėdę sudaranti sulenkta fanera daro ją labai elastingą ir patogią. Dizainas atrodo labai lengvas ir subtilus.

Projekto pavadinimas : Opa, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : .

Opa Poilsio Kėdė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.