Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
40 Metų Senumo Biurų Blokas

780 Tianshan Road, Shanghai

40 Metų Senumo Biurų Blokas Šiame 40 metų senumo pastate išlikę ir perdažyti originalūs elementai, tokie kaip langų rėmai ir laiptų rankenos, kad blyškūs laiko pėdsakai galėtų tyliai papasakoti istoriją. Klientas specializuojasi požeminėse komunalinių paslaugų aptikimo tarnybose. Įmonės filosofija yra „matyti nematomą“, todėl modernus ir minimalus centrinis koridorius yra specialiai suprojektuotas taip, kad tvarkingai paslėptų kambarius, tačiau subtiliai atskleistų jų duris. Visame pastate galite išvysti nostalgišką atmosferą, modernų funkcionalumą ir „China Chic“, kad būtų galima išsaugoti ir atgaivinti šią istorinę vietą.

Projekto pavadinimas : 780 Tianshan Road, Shanghai, Dizainerių vardas : Lam Wai Ming, Kliento vardas : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai 40 Metų Senumo Biurų Blokas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.