Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
40 Metų Senumo Biurų Blokas

780 Tianshan Road, Shanghai

40 Metų Senumo Biurų Blokas Šiame 40 metų senumo pastate išlikę ir perdažyti originalūs elementai, tokie kaip langų rėmai ir laiptų rankenos, kad blyškūs laiko pėdsakai galėtų tyliai papasakoti istoriją. Klientas specializuojasi požeminėse komunalinių paslaugų aptikimo tarnybose. Įmonės filosofija yra „matyti nematomą“, todėl modernus ir minimalus centrinis koridorius yra specialiai suprojektuotas taip, kad tvarkingai paslėptų kambarius, tačiau subtiliai atskleistų jų duris. Visame pastate galite išvysti nostalgišką atmosferą, modernų funkcionalumą ir „China Chic“, kad būtų galima išsaugoti ir atgaivinti šią istorinę vietą.

Projekto pavadinimas : 780 Tianshan Road, Shanghai, Dizainerių vardas : Lam Wai Ming, Kliento vardas : Leidi Ltd..

780 Tianshan Road, Shanghai 40 Metų Senumo Biurų Blokas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.