Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Namų Ir Biuro Baldai

Flying Table

Namų Ir Biuro Baldai Unikalūs baldai, teikiantys džiaugsmo. Tiesiog gaminti. Duokite judesiui iliuziją. Jokio kito analogo šiems baldams. Iš pirmo žvilgsnio galima įsivaizduoti, kad stalas nestovės ir iškart kris žemyn, tačiau, sujungus tris pagrindines detales: metalinį rėmą, spintelę su stalčiais ir stalo viršų, konstrukcija tapo stabili ir kieta. Ši idėja gali būti naudojama su spintele, gaubtu ir kitais daiktais. Visi produktai suteiks skraidančią iliuziją.

Projekto pavadinimas : Flying Table, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

Flying Table Namų Ir Biuro Baldai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.