Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Butelių Dekoras

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Butelių Dekoras Auksu spindintis „Lietuvos degtinės auksas. Juodasis leidimas “savo išskirtinį žvilgsnį paveldėjo iš lietuvių liaudies meno. Rombas ir silkės kaulai, sujungti iš mažų kvadratų, yra labai paplitę modeliai lietuvių liaudies mene. Nors nuoroda į šiuos tautinius motyvus įgavo modernesnių formų - paslaptingi praeities atspindžiai buvo paversti šiuolaikiniu menu. Vyraujančios auksinės ir juodos spalvos pabrėžia išskirtinį degtinės filtravimo procesą per anglies ir aukso filtrus. Būtent tai daro „lietuvišką degtinę auksu. Juodasis leidimas “, toks subtilus ir aiškus.

Projekto pavadinimas : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Dizainerių vardas : Asta Kauspedaite, Kliento vardas : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Butelių Dekoras

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.