Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kepyklos Vaizdinė Tapatybė

Mangata Patisserie

Kepyklos Vaizdinė Tapatybė „Mångata“ švedų kalba vaizduojama kaip romantiška scena, nakties jūroje susidaro žvilgantis, į kelią panašus mėnulio atspindys. Scena yra patraukli ir pakankamai ypatinga kuriant prekės ženklo įvaizdį. Spalvų paletė, juoda ir auksinė, imituoja tamsios jūros atmosferą, taip pat prekės ženklui suteikė paslaptingą prabangos įspūdį.

Projekto pavadinimas : Mangata Patisserie, Dizainerių vardas : M — N Associates, Kliento vardas : M — N Associates.

Mangata Patisserie Kepyklos Vaizdinė Tapatybė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.