Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Interjero Dizainas

CRONUS

Interjero Dizainas Šis narių baro holas skirtas vadovams, kurie nori praleisti stilingas miesto naktis. Savaime suprantama, kad pajusite ką nors ypatingo ir nepaprasto tiems, kurie nori tapti nariu ir nori naudoti šią juostą. Be to, pradėjus naudotis čia patogumas ir patogumas turės didelę reikšmę operacijos formai. Jums gali atrodyti, kad šie du pirmiau minėti aspektai yra gana keistai, ir suteikti teisingą įspūdį buvo mūsų iššūkis. Iš tikrųjų šis „du aspektai“ buvo raktinis žodis kuriant šį baro barą.

Japoniškų Kotletų Restoranas

Saboten Beijing the 1st

Japoniškų Kotletų Restoranas Tai japoniškų kotletų restoranų tinklas, pavadintas „Saboten“ - pirmasis pavyzdinis restoranas Kinijoje. Mūsų tradicijos deformacija ir geras lokalizavimas yra būtini, kad japonų kultūrą būtų lengviau priimti užsienio šalyse. Čia, apžvelgdami būsimas restoranų tinklo vizijas, mes sukūrėme dizainus, kurie taps naudingais žinynais plečiantis Kinijai ir užsienyje. Tada vienas iš mūsų iššūkių buvo suvokti teisingą „japoniškų vaizdų“ supratimą, kurį labiau mėgsta užsieniečiai. Daugiausia dėmesio skyrėme „tradicinei Japonijai“. Mes stengėmės, kaip tai įtraukti.

Biuro Patalpų Interjero Dizainas

Infibond

Biuro Patalpų Interjero Dizainas „Shirli Zamir“ dizaino studija suprojektavo naują „Infibond“ biurą Tel Avive. Atlikus įmonės produkto tyrimus, kilo mintis sukurti darbo vietą, kurioje būtų užduodami klausimai apie ploną kraštą, kuris skiriasi nuo vaizduotės, žmogaus smegenų ir technologijos, ir išsiaiškinta, kaip visa tai jungiasi. Studija ieškojo tinkamų dozės tūrio, linijos ir tuštumos naudojimo būdų, kurie apibrėžtų erdvę. Biuro planą sudaro vadybininkų kambariai, posėdžių salės, oficialūs salonai, kavinė ir atvira kabina, uždaros telefonų kabinų patalpos ir atviros darbo vietos.

Svečių Namų Architektūros Dizainas

Barn by a River

Svečių Namų Architektūros Dizainas Projektas „Tvartas prie upės“ atitinka uždavinį sukurti apgyvendintą erdvę, pagrįstą ekologiniu aspektu, ir siūlo konkretų vietos architektūros ir kraštovaizdžio tarpusavio įsiskverbimo problemos sprendimą. Tradicinis namo archetipas atneša jo formų asketizmą. Kedrinė stogo juostinė pūslelinė ir žalios skylės sienos slepia pastatą žmogaus sukurto kraštovaizdžio žolėse ir krūmuose. Už stiklinės sienos atsiveria vaizdas į uolėtą upės pakrantę.

Parfumerijos Prekybos Centras

Sense of Forest

Parfumerijos Prekybos Centras Permatomo žiemos miško vaizdas tapo šio projekto įkvėpėja. Natūralaus medžio ir granito faktūrų gausa panardina žiūrovą į plastinių ir vizualinių gamtos ženklų įspūdį. Pramoninį įrangos tipą sušvelnina raudono ir žalio oksiduoto vario spalvos. Parduotuvė yra traukos ir bendravimo vieta daugiau nei 2000 žmonių kasdien.