Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Butas

Nishisando Terrace

Butas Šis daugiabučių namų butas, susidedantis iš 4 mažesnio tūrio trijų aukštų namų ir stovintis vietoje netoli miesto centro. Pastato išorėje esančios kedro gardelės apsaugo privatumą ir vengia pastato kūno degradacijos dėl tiesioginės saulės šviesos. Net naudojant paprastą kvadrato planą, spiralinė 3D konstrukcija, padaryta sujungiant skirtingo lygio privatų sodą, kiekviena patalpa ir laiptinė leidžia maksimaliai išmaitinti šio pastato tūrį. Pasikeitus kedro lentų fasadui ir kontroliuojamoms proporcijoms, šis pastatas ir toliau gali būti ekologiškas ir susimaišyti su trumpam miesto pokyčiais.

Šeimos Prekybos Centras

Funlife Plaza

Šeimos Prekybos Centras „Funlife Plaza“ yra šeimos laisvalaikio ir švietimo centras. Siekiama sukurti lenktyninių automobilių koridorių, kad vaikai galėtų važiuoti automobiliais, kai tėvai apsiperka, namelis medyje, kuriame vaikai saugosi ir žaidžia viduje, „lego“ lubos su paslėptu prekybos centro pavadinimu, įkvepiančios vaikų fantazijos. Paprastas baltas fonas su raudona, geltona ir mėlyna spalvomis leiskite vaikams jį piešti ir spalvoti ant sienų, grindų ir tualeto!

Interjero Dizainas

Suzhou MZS Design College

Interjero Dizainas Šis projektas yra Sudžou, kuris yra gerai žinomas pagal tradicinį kinų sodo dizainą. Dizainerė stengėsi sutelkti tiek savo modernistinius jausmus, tiek Sudžou liaudies kalbą. Dizainas pasižymi tradicinės Sudžou architektūros užuominomis, naudojant baltas gipso sienas, mėnulio duris ir įmantrią sodo architektūrą, siekiant iš naujo įsivaizduoti Sudžou liaudies kalbą šiuolaikiniame kontekste. Su studentų dalyvavimu buvo iš naujo sukurtas perdirbtas šakas, bambuko ir šiaudų virves, o tai suteikė ypatingą reikšmę šiai švietimo erdvei.

Restorano Baro Stogas

The Atticum

Restorano Baro Stogas Restorano žavesys pramoninėje aplinkoje turėtų atsispindėti architektūroje ir apstatyme. Specialiai šiam projektui sukurtas juodas ir pilkas kalkinis tinkas yra vienas iš to įrodymų. Jo unikali, grubi struktūra eina per visus kambarius. Atliekant detalų atlikimą, buvo sąmoningai naudojamos tokios medžiagos kaip žaliavinis plienas, kurio suvirinimo siūlės ir šlifavimo žymės liko matomos. Tokį įspūdį patvirtina ir muntin langų pasirinkimas. Šiems šaltiems elementams kontrastuoja šiltas ąžuolas, rankomis obliuotas silkės parketas ir pilnai apželdinta siena.

Kilnojamas Paviljonas

Three cubes in the forest

Kilnojamas Paviljonas Trys kubeliai – tai įrenginys, pasižymintis įvairiomis savybėmis ir funkcijomis (žaidimų aikštelių įranga vaikams, visuomeniniai baldai, meno objektai, meditacijos kambariai, pavėsinės, nedidelės poilsio erdvės, laukimo kambariai, kėdės su stogais), galintis suteikti žmonėms šviežių erdvinių potyrių. Tris kubus galima lengvai gabenti sunkvežimiu dėl dydžio ir formos. Kalbant apie dydį, įrengimą (pasvirimą), sėdynių paviršius, langus ir pan., kiekvienas kubas yra suprojektuotas charakteringai. Trys kubeliai yra susiję su japonų tradicinėmis minimaliomis erdvėmis, tokiomis kaip arbatos ceremonijos kambariai, pasižymintys kintamumu ir mobilumu.

Daugiafunkcis Kompleksas

Crab Houses

Daugiafunkcis Kompleksas Didžiulėje Silezijos žemumos lygumoje vienas stebuklingas kalnas, apimtas paslapčių rūko, iškilęs virš vaizdingo Sobotkos miesto. Ten, gamtos peizažų apsuptyje ir legendinėje vietoje, planuojama įrengti Krabų namų kompleksą – tyrimų centrą. Kaip miesto atgaivinimo projekto dalis, ji turėtų atskleisti kūrybiškumą ir novatoriškumą. Vieta suburia mokslininkus, menininkus ir vietos bendruomenę. Paviljonų forma įkvėpta krabų, patenkančių į raibuliuojančią žolių jūrą. Naktį jos bus apšviestos, panašios į virš miestelio sklandančias ugniageses.