Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vidaus Erdvė

Chua chu kang house

Vidaus Erdvė Šių namų akupunktūros taškas turėjo sujungti uždarą teritoriją į visiškai naują tylos vaizdą. Tai darant bus atkurtas tam tikras istorinis ir žalingas žavesys, siekiant apsaugoti namo tuštumą. Naujas būstas baigiamas nuostabiu interjero interjeru; sausa ir drėgna virtuvė virtuvėje ir valgomasis virtuvėje. Gyvenamąjį plotą taip pat nutraukė įspūdingas meno išpuolis, netrukus tapęs asmeniniu būstu, elektros instaliacija. Norėdami papildyti bendrą akcentą, visos spalvos sienos turi nusidažyti šiltos šviesos riekelėmis.

Projekto pavadinimas : Chua chu kang house, Dizainerių vardas : Don Lin, Kliento vardas : DSOD.

Chua chu kang house Vidaus Erdvė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.