Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šeimos Parkas

Hangzhou Neobio

Šeimos Parkas Remiantis originaliu prekybos centro išdėstymu, Hangdžou Neobio šeimos parkas buvo padalytas į keturias pagrindines funkcines zonas, kiekvienoje iš jų yra kelios papildomos erdvės. Toks skirstymas buvo atliekamas atsižvelgiant į amžiaus grupes, vaikų interesus ir elgesį, tuo pat metu derinant pramogas, ugdymą ir poilsį vykdant tėvo ir vaiko veiklą. Dėl tinkamos apyvartos erdvėje tai tampa išsamiu šeimos parku, kuriame integruotos pramoginės ir švietimo veiklos.

Plaukimo Klubas

Loong

Plaukimo Klubas Į paslaugas orientuotas verslas derinamas su naujomis verslo formomis. Dizaineris eksperimentiškai integruoja pagalbines projekto funkcijas su pagrindiniu verslu, iš naujo optimizuoja pagrindines tėvų ir vaikų sporto treniruočių funkcijas, o projektą stato į išsamią plaukimo ir sporto ugdymo erdvę, integruodamas pramogas ir laisvalaikį.

Vaikų Klubas

Meland

Vaikų Klubas Visas projektas užbaigia puikią teminės tėvų ir vaikų žaidimų aikštelės išraišką, parodantį aukšto laipsnio ir nuoseklumą siužeto ir erdvės pasakojime. Subtilus linijos dizainas sujungia skirtingas funkcines zonas ir realizuoja lankytojų srautų racionalumą. Erdvės pasakojimas, savo ruožtu, sujungia skirtingas erdves per visą siužetą ir verčia vartotojus patirti nuostabią tėvų ir vaikų sąveikos kelionę.

Butas

Home in Picture

Butas Projektas yra gyvenamasis plotas, skirtas keturių asmenų šeimai su dviem vaikais. Namų dizaino sukurta svajonių krašto atmosfera kyla ne tik iš pasakų pasaulio, sukurto vaikams, bet ir iš futuristinio jausmo bei dvasinio sukrėtimo, kurį sukelia iššūkis tradiciniam namų apstatymui. Neįpareigodamas griežtų metodų ir modelių, dizaineris išardė tradicinę logiką ir pateikė naują gyvenimo būdo interpretaciją.

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas

Inside Out

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas Architektūros dizainerio pirmasis nepriklausomas solo interjero projektas, pasirinkęs japoniškų ir šiaurietiškų baldų derinį, kad sukurtų jaukią ir malonią atmosferą. Medis ir audinys dažniausiai naudojami bute, naudojant mažai šviesos. Sąvoka „Inside Out“ medinė dėžė, atidengta į svetainę, su prijungtu mediniu įėjimu ir koridoriumi, kaip „vidus“; knygų ir dailės vitrinų demonstravimas, patalpos kaip „išorės“; kišenė erdvių, atliekančių gyvenimo funkcijas.

Pagrindinė Buveinė

Nippo Junction

Pagrindinė Buveinė „Nippo“ pagrindinė buveinė yra pastatyta ant daugiasluoksnės miesto infrastruktūros, greitkelio ir parko sankirtos. „Nippo“ yra pirmaujanti kelių tiesimo įmonė. Jie apibūdina Michi, kuris japonų kalba reiškia „gatvė“, kaip savo dizaino koncepcijos pagrindą kaip „tai, kas jungia įvairius komponentus“. Michi susieja pastatą su miesto kontekstu ir taip pat sujungia atskiras darbo erdves. Michi buvo patobulintas, kad užmegztų kūrybinius ryšius ir suprastų „Junction Place“ unikalią darbo vietą, kurią galima rasti tik čia, Nippo.