Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Restoranas

Osaka

Restoranas Kaimynystėje „Itaim Bibi“ (San Paulas, Brazilija) įsikūrusi Osaka išdidžiai demonstruoja savo architektūrą, siūlanti intymią ir jaukią atmosferą skirtingose jos erdvėse. Lauko terasa šalia gatvės yra įėjimas į žalią ir modernų kiemą, vidinio, išorinio ir gamtos ryšys. Asmeninis ir rafinuotas estetika buvo įgyvendintas naudojant natūralius elementus, tokius kaip medis, akmenys, geležis ir tekstilė. „Lamella“ stogo sistema su silpnu apšvietimu ir medinės grotelės buvo kruopščiai išnagrinėtos, kad būtų galima suderinti interjero dizainą ir sukurti skirtingą aplinką.

Projekto pavadinimas : Osaka , Dizainerių vardas : Ariel Chemi, Kliento vardas : Osaka.

Osaka  Restoranas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.