Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Tyrimo Įstaiga

Grapevine House

Vyno Tyrimo Įstaiga Vynuogių namas abstrakčios vynuogės pavidalu, kurios beveik nėra laukiama vynuogyne. Jo pagrindinis atraminis elementas, kurį sukuria skaitmeninė pagaminta kolona, atspindi senosios vynuogės šaknies garbę. „Grapevine House“ priekyje esantis ištisinis stiklas yra atviras visomis kryptimis ir suteikia galimybę iš karto patirti vynuogyno kraštovaizdžio įspūdį. Tokiu būdu turėtų būti pagerintas visų bandomųjų vynų skonis.

Projekto pavadinimas : Grapevine House, Dizainerių vardas : Peter Stasek, Kliento vardas : Winemaker Association.

Grapevine House Vyno Tyrimo Įstaiga

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.