Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Holas

BeantoBar

Holas Svarbus šio dizaino elementas buvo parodyti naudojamų medžiagų patrauklumą. Pagrindinė naudojama medžiaga buvo vakarinis raudonasis kedras, kuris taip pat naudojamas jų pirmojoje parduotuvėje Japonijoje. Kaip būdą parodyti medžiagą, Riki Watanabe surinko mozaikos modelį, sujungdamas gabalus po vieną kaip parketas, panaudodamas medžiagų esmę nelygiomis spalvomis. Nepaisant to, kad naudojo tas pačias medžiagas, jas iškirpdamas, Riki Watanabe sugebėjo įvairinti išraiškas, atsižvelgiant į žiūrėjimo kampą.

Žiedas

Wishing Well

Žiedas Savo svajonėse aplankęs rožių sodą, Tippy priėjo linkėjimo, kurį supa rožės. Ten ji pažvelgė į šulinį ir išvydo naktinių žvaigždžių atspindį ir palinkėjo. Naktines žvaigždes vaizduoja deimantai, o rubinas simbolizuoja giliausią jos aistrą, svajones ir viltis, kurias ji padarė norėdama gerai. Šis dizainas pasižymi pritaikytu rožių pjūviu, šešiakampėmis rubino nagomis, pagamintomis iš 14K kieto aukso. Maži lapai yra iškirpti, kad būtų parodyta natūralių lapų tekstūra. Žiedinė juosta palaiko plokščią viršutinę dalį, o šiek tiek įlenkta į vidų. Žiedų dydžiai turi būti apskaičiuojami matematiškai.

Restoranas

Nanjing Fishing Port

Restoranas Projektas yra pertvarkytas trijų aukštų restoranas Nandzinge, kurio plotas apie 2000 kv. Be maitinimo ir susitikimų, yra arbatos ir vyno kultūros. Dekoras sujungia ryškią naują kinų nuojautą nuo lubų iki akmens išdėstymo grindyse. Lubos papuoštos senoviniais kinų laikikliais ir stogais. Tai yra pagrindinis dizaino elementas ant lubų. Medžiagos, tokios kaip medžio fanera, auksinis nerūdijantis plienas ir tapyba, reiškiančios naują kinų pojūtį, yra sumaišytos, kad būtų sukurta nauja kinų erdvės erdvė.

Dviračio Šalmas

Voronoi

Dviračio Šalmas Šalmas yra įkvėptas 3D Voronoi struktūros, kuri yra plačiai paplitusi gamtoje. Derinant parametrinę techniką ir bioniką, dviračio šalmas turi patobulintą išorinę mechaninę sistemą. Neatnaujintoje bioninėje 3D mechaninėje sistemoje ji skiriasi nuo tradicinės apsaugos nuo žvynelių struktūros. Ši konstrukcija, veikiama išorinės jėgos, rodo geresnį stabilumą. Kalbant apie lengvumą ir saugumą, šalmu siekiama žmonėms suteikti patogesnį, madingesnį ir saugesnį dviračių šalmą.

Valgymas Ir Darbas

Eatime Space

Valgymas Ir Darbas Visi žmonės turi teisę būti susieti su laiku ir atmintimi. Žodis „valgymas“ kinų kalba skamba kaip laikas. Valgymo erdvė siūlo vietas, kurios skatina žmones valgyti, dirbti ir prisiminti ramiai. Laiko sąvoka glaudžiai sąveikauja su dirbtuvėmis, kurios laikui bėgant pasikeitė. Remiantis dirbtuvių stiliumi, dizainas apima pramonės struktūrą ir aplinką kaip pagrindinius erdvės kūrimo elementus. Valgymo laikas pagerbia gryniausią dizaino formą, subtiliai sumaišydamas elementus, suteikiančius tiek žalio, tiek gatavo dekoro.

Fotografijos Menas

Forgotten Paris

Fotografijos Menas Pamirštas Paryžius yra nespalvotos senų Prancūzijos sostinės požemių nuotraukos. Šis dizainas yra repertuaras vietų, kurias mažai žmonių žino, nes jos yra nelegalios ir sunkiai prieinamos. Matthieu Bouvier dešimt metų tyrinėjo šias pavojingas vietas norėdamas atrasti šią užmirštą praeitį.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.