Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parodos Dizainas

Tape Art

Parodos Dizainas 2019 m. Taipėjus sužadėjo vizualus linijų, spalvų gabalėlių ir fluorescencinis vakarėlis. Tai buvo „Tape That Art“ paroda, kurią organizavo „FunDesign.tv“ ir „Tape That Collective“. Buvo pristatyti įvairūs projektai su neįprastomis idėjomis ir technikomis, pateiktomis 8-iose tapetų meno instaliacijose ir eksponuota per 40 tapetų paveikslų, kartu su vaizdo įrašais apie menininkų kūrybą praeityje. Jie taip pat pridėjo nuostabių garsų ir šviesos, kad renginys taptų svaiginančia meno aplinka, o medžiagoms, kurias jie pritaikė, buvo audinių juostos, kanalų juostos, popierinės juostos, pakavimo pasakos, plastikinės juostos ir folijos.

Kirpykla

Vibrant

Kirpykla Užfiksuotas botaninio įvaizdžio esmė, dangaus sodas buvo sukurtas visame koridoriuje, iškart pasveikina svečius pasislėpti, pasitraukti nuo minios, pasveikinti juos iš prieškambario. Žvelgdamas toliau į erdvę, susiaurėjęs išdėstymas išplečiamas į viršų, pateikiant išsamius aukso spalvos prisilietimus. Botaninės metaforos vis dar ryškiai išreiškiamos visame kambaryje, pakeisdamos šurmulio triukšmą, sklindantį iš gatvių, ir čia tampa slaptu sodu.

Privati Gyvenamoji Vieta

City Point

Privati Gyvenamoji Vieta Dizainerė ieškojo įkvėpimo iš miesto kraštovaizdžio. Taigi džiovos miesto erdvės peizažas buvo „išplėstas“ iki gyvenamosios erdvės, kuriai būdingas projektas Metropolitan tema. Tamsios spalvos buvo paryškintos šviesa, kad būtų sukurti nuostabūs vaizdiniai efektai ir atmosfera. Priėmus mozaikas, paveikslus ir skaitmeninius atspaudus su aukštybiniais pastatais, į interjerą buvo įneštas modernaus miesto įspūdis. Dizaineris įdėjo daug pastangų teritorijų planavimui, ypač daug dėmesio skyrė funkcionalumui. Rezultatas buvo stilingi ir prabangūs namai, pakankamai erdvūs, kad aptarnautų 7 žmones.

Instaliacijos Menas

Inorganic Mineral

Instaliacijos Menas Įkvėptas gilių gamtos jausmų ir architekto patirties, Lee Chi daug dėmesio skiria unikalių botanikos meno instaliacijų kūrimui. Apmąstydamas meno pobūdį ir tyrinėdamas kūrybines technikas, Lee gyvenimo įvykius paverčia formalizuotais meno kūriniais. Šios darbų serijos tema yra ištirti medžiagų prigimtį ir tai, kaip medžiagas galima rekonstruoti estetinę sistemą ir naują perspektyvą. Lee taip pat mano, kad augalų ir kitų dirbtinių medžiagų iš naujo apibrėžimas ir rekonstravimas gali padaryti natūralų kraštovaizdį žmonėms emocinį poveikį.

Kėdė

Haleiwa

Kėdė „Haleiwa“ tvarų rotango pynimą paverčia kreivėmis ir išryškina savitą siluetą. Natūralios medžiagos pagerbia amatininkų tradicijas Filipinuose, perdarytas šiais laikais. Suporuotas arba naudojamas kaip teiginys, dėl dizaino universalumo ši kėdė prisitaiko prie skirtingų stilių. Sukūręs formos ir funkcijos, malonės ir stiprybės, architektūros ir dizaino pusiausvyrą, „Haleiwa“ yra toks pat patogus, kaip ir gražus.

Įmonės Prekės Ženklo Pakeitimas

Astra Make-up

Įmonės Prekės Ženklo Pakeitimas Prekės ženklo galia slypi ne tik jo sugebėjimuose ir vizijoje, bet ir komunikacijoje. Paprastas naudoti katalogas, užpildytas stipriomis gaminių nuotraukomis; į vartotojus orientuota ir patraukli svetainė, kurioje teikiamos internetinės paslaugos ir prekės ženklų produktų apžvalga. Mes taip pat sukūrėme vaizdinę kalbą reprezentuodami prekės ženklo sensaciją su mados fotografavimo stiliumi ir šviežia komunikacijos linija socialinėje žiniasklaidoje, užmegzkite dialogą tarp įmonės ir vartotojo.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.