Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knygynas, Prekybos Centras

Jiuwu Culture City , Shenyang

Knygynas, Prekybos Centras „Jato Design“ buvo pavesta tradicinį knygyną paversti dinamiška, daugiafunkcine erdve - būti ne tik prekybos centru, bet ir kultūros centru knygų įkvėptiems renginiams ir dar daugiau. Centrinis kauliukas yra „didvyrio“ erdvė, kurioje lankytojai persikelia į šviesesnio atspalvio medienai pritaikytą aplinką, patobulintą dramatiškais piešiniais. Žibintus primenantys kokonai kabo nuo lubų, o laiptai tarnauja kaip bendros erdvės, skatinančios lankytojus sustoti ir skaityti sėdint ant laiptelių.

Plakatas

CELLS

Plakatas 2017 m. Liepos 19 d. PIY pastatė nedidelį pastatą Melburne, Australijoje. Tai maža pilis, surinkta iš 761 komponento, ir jie pavadino ją „ląstelėmis“. Mazgai yra suprojektuoti kaip ranka pasukto sriegio ir tiesiojo sijos, apibendrinami kaip „rytinis tenonas“; West Mortise & quot ;. Rasite jų gaminių, įskaitant kintamas lentynas, studijų ir batų lentynėles ir kt., Kurie visi yra suskaidomi ir surinkti į organizmą. Tada pajusite jų norą laisvai augti.

Viešbučio Interjero Dizainas

Stories Container

Viešbučio Interjero Dizainas Konteineris veža krovinius į vietas. Viešbutis suteikia poilsio vietas keliautojams. Tai, ką jie turi, yra laikina poilsio vieta. Štai kodėl kaip „viešbučio“ sąvoką naudokite „konteinerį“. Viešbutis yra ne tik poilsio vieta, bet ir asmenybės erdvė. Kiekvienas kambarys turi savo išraišką ir asmenybę. Todėl sukurkite aštuonis skirtingus apartamentus: „Pasinerkite“, „Evolve“, „WabiSabi“, „Shine Flower“, „Pantone“, „Fantasy“, „Journey“ ir „Balerina“. Stabilūs namai yra ne tik poilsio vieta, bet ir jūsų dvasios tiekimo stotis.

Biuro Interjero Dizainas

Yuli Design Studio

Biuro Interjero Dizainas Gatvėse visada yra per daug nepatogių iškabų vertikalia, horizontalia ir šoninėmis kryptimis, kurios blokuoja tikrąją architektūrinę išraišką. Tai ragina apsvarstyti, kaip iš naujo apibrėžti iškabas, kad būtų patobulintas ir patobulintas tokių lauko dekoratyvinių gaminių poveikis. Interjero dizaino taškas yra ankstesnio išdėstymo išskaidymas. Pristatomas natūralus apšvietimas. Palėpė pastatyta padidėjusioje erdvėje. Ten, kur buvo laiptai, yra keičiama. Pakeitus laiptus, sumažėja vertikalių judesių laikas. Tai sukuria naują galimybę iš senų ribų.

Kirpykla

Taipei Eros

Kirpykla Plaukų salonai yra pagrįsti juodos, baltos ir pilkos spalvų geometrija. Plaukų kirpimo gestai paverčiami masyviais skulptūriniais elementais. Trikampio formos motyvas formuoja funkcinius kubus ir plokštumas nuo lubų iki grindų, pilingas, pjaustymas ir siuvimas. Šviesos juostos, įterptos į skiriamąsias linijas, prisideda prie daugybės apšvietimo diržų, kurie tarnauja kaip papildomas apšvietimas, kartu spręsdami nuleistų lubų būklę. Jie plečiasi ir keisis didžiojo veidrodžio atspindžiu, laisvai judėdami tarp plokštumų ir trimatėje plotmėje.

Privatus Sodas

Ryad

Privatus Sodas Iššūkis buvo modernizuoti seną sodybą ir paversti ją ramybės ir tylos sfera, visapusiškai dirbant tiek architektūros, tiek kraštovaizdžio srityse. Fasadas buvo atnaujintas, ant grindų buvo atlikti civiliniai darbai ir pastatytas plaukimo baseinas bei atraminės sienos, sukuriant naujus kaltinių geležies dirbinius arkams, sienoms ir tvoroms. Sodininkystė, laistymas ir rezervuaras, taip pat žaibas, baldai ir aksesuarai taip pat buvo išsamiai sutvarkyti.