Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Autonominis Mobilusis Robotas

Pharmy

Autonominis Mobilusis Robotas Autonominis navigacinis robotas ligoninės logistikai. Tai produktų ir paslaugų sistema, skirta saugiai ir efektyviai pristatyti, sumažinant sveikatos priežiūros specialistų tikimybę susirgti, sulaikant pandemines ligas tarp ligoninės personalo ir pacientų (COVID-19 arba H1N1). Dizainas padeda tvarkyti ligoninių atvežimus lengvai pasiekiant ir saugant, naudojant nesudėtingą vartotojo sąveiką, naudojant draugišką technologiją. Robotikos vienetai turi galimybę savarankiškai judėti į vidaus aplinką ir turi sinchronizuotą srautą su panašiais vienetais, geba robotizuoti komandos bendradarbiavimą.

Gyvenamasis

Shkrub

Gyvenamasis „Shkrub“ namai pasirodė iš meilės ir dėl meilės - mylinčiai porai su trim vaikais. Namo DNR apima struktūrinius estetinius principus, kurie Ukrainos istorijoje ir kultūroje įkvepia įkvėpti japonų išminties. Žemės elementas, kaip medžiaga, jaučiamas atliekant konstrukcinius namo aspektus, tokius kaip originalus šiaudinis stogas ir gražios bei tankios faktūros molio sienos. Idėja pagerbti, kaip steigimo vietą, gali būti jaučiama visuose namuose kaip subtilus orientacinis siūlas.

Intelektualusis Aromato Difuzorius

Theunique

Intelektualusis Aromato Difuzorius Agarwood yra retas ir brangus. Jo aromatą galima gauti tik deginant ar ekstrahuojant, jį naudoti patalpose ir suteikti tik nedaugeliui vartotojų. Norint panaikinti šiuos apribojimus, po trejų metų pastangų, naudojant daugiau nei 60 dizainų, 10 prototipų ir 200 eksperimentų, sukurtas sumanus aromato difuzorius ir natūralios rankų darbo agarmedžio tabletės. Tai parodo naują galimą verslo modelį ir naudojamą kontekstą agaro medienos pramonei. Naudotojai gali tiesiog įterpti difuzorių į automobilio vidų, lengvai pritaikyti laiką, tankį ir aromato įvairovę ir mėgautis svaiginančia aromaterapija, kur tik bevažiuotumėte ir važiuodami.

Oro Kondicionierius

Midea Sensia HW

Oro Kondicionierius „Midea Sensia“ skatina gyvenimo kokybę ir novatorišką dekoravimo objekto eksponavimo būdą. Tai ne tik oro srauto efektyvumas ir tyla, bet ir naujoviškas jutiklinis skydelis, suteikiantis prieigą prie funkcijų, žaibo spalvų ir intensyvumo. Spalvų terapija, padedanti kovoti su stresu, diegiant novatoriškus produktus abipusiai, užtikrinant gerą savijautą ir estetiką. Be skirtingos estetikos, jos formos integruoja namo interjerą ir su elegancija, ir su stiliumi, vertindamos namą netiesiogine šviesa.

Stalas

Duoo

Stalas „Duoo“ stalas yra noras išreikšti charakterį per formų minimalizmą. Jos plonos horizontalios linijos ir kampuotos metalinės kojelės sukuria galingą vaizdą. Viršutinė lentyna leidžia pastatyti kanceliarines prekes, kad jos netrukdytų dirbant. Ant paviršiaus paslėptas dėklas, skirtas prietaisams sujungti, palaiko švarią estetiką. Natūralaus lukšto stalviršis suteikia natūralios medienos tekstūros šilumos. Dėl harmoningai parinktų medžiagų, funkcionalumo ir praktiškumo, suderinto su įprastų ir griežtų formų estetika, stalas išlaiko nepriekaištingą pusiausvyrą.

Naminis Makaronų

Hidro Mamma Mia

Naminis Makaronų „Hidro Mama Mia“ yra socialinė ir kultūrinė gelbėjimo priemonė per italų gastronomiją. Itin lengvai naudojamas, jis yra lengvas ir kompaktiškas, lengvai laikomas ir transportuojamas. Tai leidžia užtikrinti saugų aukštą produktyvumą ir suteikia malonią maisto gaminimo patirtį šeimai kasdieniame gyvenime ir draugų bendravime. Variklis yra visiškai integruotas į transmisijos komplektą, siūlo galią, tvirtumą ir saugų naudojimą, taip pat lengvą valymą ir palaikymą. Ja pjaustoma skirtingo storio tešla, todėl galima paruošti įvairius patiekalus: makaronus, makaronus, lazaniją, duoną, pyragus, picas ir dar daugiau.