Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Būsto Vienetai

The Square

Būsto Vienetai Projekto idėja buvo ištirti skirtingų formų, kurios yra kuriamos kartu, architektūrinius ryšius, kad būtų sukurti tarsi judantys vienetai. Projektą sudaro 6 vienetai, kiekvienas iš jų yra 2 gabenimo konteineriai, pritvirtinti vienas prie kito ir formuojantys L formos masę. Šie L formos agregatai pritvirtinami persidengiančiose vietose, sukuriant tuštumas ir kietas dalis, kad būtų užtikrintas judėjimo pojūtis, užtikrinta pakankama dienos šviesa ir gera ventiliacija. aplinka. Pagrindinis projekto tikslas buvo sukurti nedidelį namą tiems, kurie naktį praleidžia gatvėse, neturėdami namų ar pastogės.

„Podcast“

News app

„Podcast“ Naujienos yra garso informacijos interviu programa. Ją įkvėpė „iOS“ programėlės plokščias dizainas su iliustracijomis, iliustruojančiomis informacinius blokus. Vizualiai fonas yra elektriškai mėlynos spalvos, kaip misija, kad blokai išsiskirtų. Grafinių elementų yra labai nedaug - tikslas, kad programa būtų lengva naudoti nesiblaškant vartotojo ir neprarandant jos.

3D Veido Atpažinimo Prieigos Kontrolė

Ezalor

3D Veido Atpažinimo Prieigos Kontrolė Susipažinkite su kelių jutiklių ir kamerų prieigos valdymo sistema „Ezalor“. Algoritmai ir vietinė kompiuterija yra sukurti siekiant užtikrinti privatumą. Finansinio lygio apsaugos nuo klastojimo technologija apsaugo nuo padirbtų veido kaukių. Minkštas atspindintis apšvietimas suteikia jaukumo. Akimirksniu vartotojai lengvai pasiekia mėgstamą vietą. Jo autentifikacija be palietimo užtikrina higieną.

Kinų Restoranas

Ben Ran

Kinų Restoranas „Ben Ran“ yra meniškai harmoningas kinų restoranas, įsikūręs prabangiame viešbutyje, Vangohh Eminent, Malaizija. Norėdami sukurti tikrą restorano skonį, kultūrą ir sielą, dizainerė taiko intravertišką ir glaustą rytietiško stiliaus technikų. Tai yra psichinio aiškumo simbolis, atsisakyti klestinčiojo ir natūraliai ir paprastai grįžti į pradinį protą. Interjeras yra natūralus ir nepriekaištingas. Naudojant senovinę koncepciją, taip pat sinchroniškumas su restorano pavadinimu Ben Ran, kuris reiškia originalumą ir gamtą. Restoranas apytiksliai 4088 kvadratinių pėdų.

Korėjos Sveiko Maisto

Darin

Korėjos Sveiko Maisto „Darin“ sukurta siekiant išlaisvinti šiuolaikinius žmones nuo nenoro nuo tradicinių Korėjos sveiko maisto produktų nuovargio visuomenėje, pasižymint paprastu, grafiniu aiškumu pristatant pakuotes šiuolaikinių žmonių jautrumui, skirtingai nuo neprojektuotų vaizdų, kuriuos naudojo tradicinės Korėjos sveiko maisto parduotuvės. . Visi dizainai sukurti iš kraujo apytakos motyvų, vaizduojant tikslą suteikti gyvybingumą ir sveikatą pavargusiems 20–30-mečiams.

Moteriškų Drabužių Kolekcija

Utopia

Moteriškų Drabužių Kolekcija Šioje kolekcijoje Yina Hwang daugiausia įkvėpė formos, kurios yra simetriškos ir asimetriškos kartu su pogrindžio muzikos kultūra. Ji, kurdama šią kolekciją, kurdama funkcionalių, tačiau abstrakčių drabužių ir aksesuarų kolekciją, kuri įkūnys savo patirties istoriją, remdamasi svarbiausiu savęs apkabinimo momentu. Visi projekto atspaudai ir audiniai yra originalūs, o audinių pagrindui ji daugiausia naudojo PU odą, Satiną, Power Mash ir Spandex.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.