Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Reklaminė Kampanija

Feira do Alvarinho

Reklaminė Kampanija „Feira do Alvarinho“ yra kasmetinis vyno vakarėlis, vykstantis Monkao, Portugalijoje. Kad būtų galima pranešti apie įvykį, ji buvo sukurta senovės ir išgalvota karalystė. Savo vardu ir civilizacija Alvarinho karalystė, paskirta todėl, kad Monkao yra žinoma kaip Alvarinho vyno lopšys, buvo įkvėpta tikrosios Monkao istorijos, vietų, žymių žmonių ir legendų. Didžiausias šio projekto iššūkis buvo perteikti tikrąją teritorijos istoriją į personažo dizainą.

Spausdinta Tekstilė

The Withering Flower

Spausdinta Tekstilė Vytanti gėlė yra gėlių įvaizdžio galios šventė. Gėlė yra Kinijos literatūroje populiarus dalykas, apibūdinamas kaip personifikacija. Priešingai nei žydinčios gėlės populiarumas, nykstančios gėlės vaizdai dažnai siejami su jinx ir tabu. Kolekcija apžvelgia tai, kas formuoja bendruomenės suvokimą apie tai, kas yra kilnu ir pasibjaurėtina. Sukurtos nuo 100 iki 200 cm ilgio tiulio suknelių, šilkografijos būdu atspausdintos ant permatomų tinklinių audinių, tekstilės technika leidžia atspaudams likti nepermatomiems ir elastingiems ant tinklelio, sukuriant ore paviršiaus atspaudus.

Medicinos Grožio Centras

LaPuro

Medicinos Grožio Centras Dizainas yra daugiau nei gera estetika. Tai yra erdvės naudojimo būdas. Medicinos centras yra integruota forma ir funkcija kaip viena. Supraskite vartotojų poreikius ir suteikite jiems patirties apie visus subtilius prisilietimus prie supančios aplinkos, kurie jaučia palengvėjimą ir nuoširdžiai rūpinasi. Dizainas ir naujos technologijos sistemos suteikia vartotojui sprendimus ir yra lengvai valdomos. Centras, atsižvelgdamas į sveikatą, gerovę ir mediciną, pasirinko aplinką tausojančias medžiagas ir stebi statybos procesą. Visi elementai yra integruoti į dizainą ten, kur tikrai tinka vartotojams.

Vizualinio Identiteto Dizainas

ODTU Sanat 20

Vizualinio Identiteto Dizainas 20-ies metų ODTU „Sanat“, kasmet vykstančio Artimųjų Rytų technikos universiteto meno festivalio, metu buvo paprašyta sukurti vaizdinę kalbą, siekiant pabrėžti sekančius 20 festivalio metų. Kaip prašyta, 20-ieji festivalio metai buvo pabrėžti artėjant prie atidengiamo meno kūrinio. Tos pačios spalvos sluoksnių šešėliai, sudarantys skaičius 2 ir 0, sukūrė 3D iliuziją. Ši iliuzija suteikia palengvėjimo jausmą, o skaičiai atrodo tarsi ištirpę fone. Ryškios spalvos pasirinkimas sukuria subtilų kontrastą su banguotos 20 ramybe.

Viskio Malbec Mediena

La Orden del Libertador

Viskio Malbec Mediena Bandant sujungti skirtingus elementus, susijusius su produkto pavadinimu, dizainas sustiprina jo siūlomą žinią. Tai perduoda įdomų ir intriguojantį vaizdą. Nepaklusnaus kondoro, vaizduojančio sparnus, iliustracija reiškia laisvės pojūtį, sujungtą su simetriniu ir įtaigiu medaliu, pridedama prie foninės iliustracijos su įsivaizduojamu kraštovaizdžiu, kuris perteikia poeziją, sukuria idealų derinį norimam pranešimui perduoti. Švelni spalvų paletė suteikia jai išskirtinių bruožų, o tipografinis panaudojimas priklauso nuo tradicinio ir istorinio produkto.

Namų Architektūros Dizainas

Bienville

Namų Architektūros Dizainas Šios darbinės šeimos logistika reikalavo, kad jie ilgą laiką būtų namuose namuose, o tai, be darbo ir mokyklos, pakenkė jų gerovei. Jie, kaip ir daugelis šeimų, ėmė svarstyti, ar būtina persikelti į priemiesčius, pakeisti miesto patogumus į didesnį užpakalinį kiemą, kad būtų lengviau patekti į lauką. Užuot persikėlę toli, jie nusprendė pastatyti naują namą, kuriame būtų apsvarstyta nedidelio miesto aikštelės vidaus namų gyvenimo apribojimai. Projekto organizacinis principas buvo sukurti kuo daugiau lauko prieigų iš komunalinių teritorijų.