Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prieširdis

Sberbank Headquarters

Prieširdis Šveicarijos architektūros biuras „Evolution Design“, bendradarbiaudamas su Rusijos architektūros studijos „T + T“ architektais, suprojektavo erdvų daugiafunkcį prieškambarį naujoje „Sberbank“ korporacijos būstinėje Maskvoje. Dienos šviesoje užlietas prieškambaris turi įvairias bendradarbystės erdves ir kavos barą, o pakabinamas deimanto formos posėdžių kambarys yra vidinio kiemo židinio vieta. Veidrodiniai atspindžiai, įstiklintas vidinis fasadas ir augalų panaudojimas suteikia erdvės ir tęstinumo pojūtį.

Biuro Dizainas

Puls

Biuro Dizainas Vokietijos inžinerijos įmonė „Puls“ persikėlė į naujas patalpas ir pasinaudojo šia proga vizualizuodama ir skatindama naują bendradarbiavimo kultūrą įmonėje. Naujas biuro dizainas skatina kultūrinius pokyčius, komandoms pranešus apie reikšmingą vidinės komunikacijos plėtrą, ypač tarp tyrimų ir plėtros ir kitų departamentų. Bendrovėje taip pat padaugėjo spontaniškų neoficialių susitikimų, kurie, kaip žinoma, yra vienas pagrindinių mokslinių tyrimų ir plėtros inovacijų sėkmės rodiklių.

Gyvenamasis Pastatas

Flexhouse

Gyvenamasis Pastatas „Flexhouse“ yra vienos šeimos namai prie Šveicarijos Ciuricho ežero. Pastatytas sudėtingame trikampiame žemės sklype, suspaustame tarp geležinkelio linijos ir vietinio privažiavimo kelio, „Flexhouse“ yra daugelio architektūrinių iššūkių įveikimo rezultatas: ribojantys atstumų ribos ir pastato tūris, trikampė sklypo forma, apribojimai vietinei kalbai. Gautas pastatas su plačiomis stiklinėmis sienomis ir juostelėmis panašiu baltu fasadu yra toks lengvas ir judrus, kad primena futuristinį indą, kuris nuplaukė iš ežero ir rado natūralią vietą dokui.

6280.ch Coworking Hub

Novex Coworking

6280.ch Coworking Hub Įsikūręs tarp kalnų ir ežerų vaizdingoje Centrinėje Šveicarijoje, 6280.ch coworking hub yra atsakas į didėjantį lanksčių ir prieinamų darbo vietų poreikį Šveicarijos kaimo vietovėse. Vietiniams laisvai samdomiems darbuotojams ir mažoms įmonėms ji siūlo šiuolaikišką darbo erdvę su interjerais, kurie semiasi įkvėpimo iš svetainių bukolo aplinkos ir pagerbia savo pramonės praeitį, kartu tvirtai atspindėdami 21-ojo amžiaus darbinio gyvenimo pobūdį.

Biuro Dizainas

Sberbank

Biuro Dizainas Šis projektas buvo sudėtingas - per labai ribotą laiką buvo suprojektuota didžiulės apimties judri darbo vieta ir visada buvo atsižvelgiama į fizinius ir emocinius biuro vartotojų poreikius. Su naujuoju biuro dizainu „Sberbank“ žengė pirmuosius žingsnius modernizuodama jų darbo vietos koncepciją. Naujas biuro dizainas suteikia personalui galimybę atlikti užduotis tinkamiausiomis darbo sąlygomis ir sukuria visiškai naują architektūrinį identitetą pirmaujančiai Rusijos ir Rytų Europos finansų įstaigai.

Biuras

HB Reavis London

Biuras Pagal „IWBI WELL Building Standard“ sukurtą „HB Reavis UK“ būstinę siekiama skatinti projektu pagrįstą darbą, kuris skatina suskaidyti departamentų silosus ir padaro darbą skirtingose komandose paprastesnį ir prieinamesnį. Vadovaujantis WELL pastato standartu, darbo vietos dizainu taip pat siekiama spręsti sveikatos problemas, susijusias su šiuolaikiniais biurais, tokiais kaip mobilumo stoka, blogas apšvietimas, prasta oro kokybė, ribotas maisto pasirinkimas ir stresas.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.