Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Staliukas

Planck

Kavos Staliukas Stalas pagamintas iš skirtingų faneros gabalų, kurie yra suklijuoti spaudžiant. Paviršiai padengti šlifu ir šlifuoti matiniu ir labai stipriu laku. Yra du lygiai - kadangi stalo vidus yra tuščiaviduris - tai labai praktiška įdėti žurnalus ar pledus. Po stalu yra statyti kulkos ratukai. Taigi tarpas tarp grindų ir stalo yra labai mažas, tačiau tuo pat metu jį lengva perkelti. Tai, kaip naudojama fanera (vertikali), daro ją labai stiprią.

Verslo Holas

Rublev

Verslo Holas Salės dizainas įkvėptas Rusijos konstruktyvizmo, Tatlino bokšto ir rusų kultūros. Sąjungos formos bokštai yra naudojami kaip akį traukiantys fojė. Tai sukuria skirtingas erdves poilsio zonoje kaip tam tikrą zonavimą. Dėl apvalių formų kupolų holas yra patogi erdvė su skirtingomis zonomis, kurioje iš viso telpa 460 vietų. Plotas yra matomas su skirtingomis sėdimomis vietomis vakarienei; darbo; komfortas ir atsipalaidavimas. Apvalios šviesos kupolai, išdėstyti banguotose suformuotose lubose, turi dinamišką apšvietimą, kuris keičiasi dienos metu.

Gyvenamasis Namas

SV Villa

Gyvenamasis Namas „SV Villa“ prielaida yra gyventi mieste, kuriame yra ir kaimo privilegijos, ir šiuolaikiškas dizainas. Svetainė, kurios fone yra nepalyginami vaizdai į Barselonos miestą, Montjuic kalną ir Viduržemio jūrą, sukuria neįprastas apšvietimo sąlygas. Namas daugiausia dėmesio skiria vietinėms medžiagoms ir tradiciniams gamybos metodams, išlaikant labai aukštą estetikos lygį. Tai namas, turintis jautrumą ir pagarbą savo svetainei

Supakuoti Kokteiliai

Boho Ras

Supakuoti Kokteiliai „Boho Ras“ parduoda supakuotus kokteilius, pagamintus iš geriausių vietinių indiškų dvasių. Produktas turi bohemišką vaizdą, kuriame užfiksuotas netradicinis meninis gyvenimo būdas, o produkto vizualai yra abstraktus pavojaus, kurį vartotojas gauna išgėręs kokteilį, vaizdavimas. Tai puikiai pavyko pasiekti, kai susitiko „Global“ ir „Local“, kur jie susilieja, kad suformuotų „Glocal“ vibe produktą. „Boho Ras“ parduoda gryną alkoholį 200 ml buteliuose ir supakuotus kokteilius 200 ml ir 750 ml buteliuose.

Naminių Gyvūnėlių Priežiūros Robotas

Puro

Naminių Gyvūnėlių Priežiūros Robotas Dizainerio tikslas buvo išspręsti problemas, susijusias su šunų auginimu vieno asmens namuose. Šunų nerimo sutrikimai ir fiziologinės problemos kyla dėl ilgo globėjų nebuvimo. Dėl savo mažų gyvenamųjų patalpų prižiūrėtojai pasidalino gyvenamąja aplinka su gyvūnais kompanionais, sukeldami sanitarijos problemų. Įkvėptas iš skausmo taškų, dizaineris sugalvojo priežiūros robotą, kuris: 1. žaidžia ir sąveikauja su gyvūnais kompanionais mėtydamas gardumynus; ilsėtis.

Miegamojo

Dhyan

Miegamojo „Dyhan lounge“ koncepcija sujungia modernų dizainą su tradicinėmis rytų idėjomis ir vidinės ramybės principais, sujungdama su gamta. Naudodamas „Lingam“ kaip įkvėpimą ir „Bodhi“ medžio bei japonų sodus kaip koncepcijos modulių pagrindą, Dhyan (sanskrito kalba: medituoti) paverčia rytų filosofijas įvairiomis konfigūracijomis, leisdamas vartotojui pasirinkti savo kelią į zen / atsipalaidavimą. Vandens tvenkinio režimas supa vartotoją kriokliu ir tvenkiniu, o sodo režimas supa jį su žaluma. Standartiniame režime yra saugojimo vietos po platforma, kuri veikia kaip lentyna.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.