Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Salonai

Agape

Vonios Salonai Norėdami atskirti nuo įprastos parodų erdvės, šią erdvę mes apibūdiname kaip foną, galintį pabrėžti prekių grožį. Šiuo apibrėžimu norime sukurti tokį etapą, kad prekė galėtų spontaniškai spindėti pati. Taip pat mes sukuriame laiko ašį, kad būtų galima parodyti kiekvieną produktą, kuris šioje erdvėje buvo rodomas iš skirtingo laiko.

Ui Dizainas

Moulin Rouge

Ui Dizainas Šis projektas skirtas žmonėms, norintiems papuošti savo mobilųjį telefoną „Moulin Rouge“ tema, nors jie niekada nesilankė „Moulin Rouge“ Paryžiuje. Pagrindinis tikslas yra pasiūlyti patobulintą skaitmeninę patirtį, o visi dizaino veiksniai yra vizualizuoti Moulin Rouge nuotaiką. Vartotojai gali tinkinti iš anksto nustatytus dizaino ir piktogramas savo mėgstamiausiose vietoje paprastu bakstelėjimu ekrane.

Tarptautinė Mokykla

Gearing

Tarptautinė Mokykla Debreceno tarptautinės mokyklos koncepcinė apskritimo forma simbolizuoja apsaugą, vienybę ir bendruomeniškumą. Skirtingos funkcijos atsiranda kaip sujungtos pavaros, paviljonai ant stygos, išdėstytos lanke. Dėl erdvės suskaidymo sukuriamos įvairios bendruomenės erdvės tarp klasių. Nauja erdvės patirtis ir nuolatinis buvimas gamtoje padeda studentams kūrybiškai mąstyti ir reikšti savo idėjas. Takai, vedantys į užmiesčio švietimo sodus ir mišką, užbaigia apskritimo koncepciją, sukurdami jaudinantį perėjimą tarp pastatytos ir natūralios aplinkos.

Privatus Gyvenimas

House L019

Privatus Gyvenimas Visame name buvo naudojama paprasta, bet sudėtinga medžiagų ir spalvų koncepcija. Baltos sienos, medinės ąžuolo grindys ir vietinis kalkakmenis vonios kambariams ir kaminams. Tiksliai pagamintos detalės sukuria jautrios prabangos atmosferą. Tiksliai sudaryta vizija lemia laisvai plūduriuojančią L formos gyvenamąją erdvę.

Žibinto Įrengimas

Linear Flora

Žibinto Įrengimas Linijinę florą įkvėpė skaičius „trys“ iš Bougainvillea, Pingtung County gėlės. Be trijų „Bougainvillea“ žiedlapių, matytų iš apačios, paveikslo variantai ir jų kartotiniai galėtų būti pastebimi skirtingais aspektais. Švęsdami 30-ąsias Taivano žibintų festivalio metines, Pingtung apskrities kultūros reikalų departamentas pakvietė apšvietimo dizaino dailininką Ray Teng Pai sukurti netradicinį žibintą, unikalų formos ir technologijos derinį, siunčiantį pranešimą apie festivalio paveldo pertvarkymą. ir sujungti jį su ateitimi.

Aplinkos Šviesa

25 Nano

Aplinkos Šviesa 25 „Nano“ yra meninis šviesos instrumentas, vaizduojantis efemeriškumą ir pastovumą, gimimą ir mirtį. Dirbdamas su „Spring Pool Glass Industrial CO., LTD“, kurios vizija yra sukurti sistemingą stiklo perdirbimo kilpą tvariai ateičiai, 25 „Nano“ idėjai įkūnyti pasirinko palyginti trapią burbulą kaip terpę, priešingai nei tvirtas stiklas. Instrumente šviesa mirga per visą burbulo ciklą, iškeldama į vaivorykštę panašią spalvą ir šešėlius į aplinką, sukurdama svajingą atmosferą aplink vartotoją.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.