Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Aparatas

Lavazza Desea

Kavos Aparatas Draugiškas aparatas, skirtas pasiūlyti visą itališkos kavos kultūros pakuotę: nuo espreso iki autentiško kapučino ar latte. Jutiklinė sąsaja paskirsto pasirinkimą į dvi atskiras grupes - vieną kavai, kitą pienui. Gėrimai gali būti individualizuoti pagal temperatūros ir pieno putų padidinimo funkcijas. Būtinos paslaugos centre nurodomos apšviestomis piktogramomis. Mašina tiekiama su tam skirtu stikliniu puodeliu ir taiko „Lavazza“ formos kalbą su kontroliuojamu paviršiaus padengimu, rafinuotomis detalėmis ir ypatingu dėmesiu spalvoms, medžiagoms ir stiprintuvui. baigti.

Projekto pavadinimas : Lavazza Desea, Dizainerių vardas : Florian Seidl, Kliento vardas : Lavazza.

Lavazza Desea Kavos Aparatas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.