Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Aparatas

Lavazza Idola

Kavos Aparatas Puikus sprendimas kavos mėgėjams, ieškantiems tinkamo itališkos espreso patirties namuose. Jutiklinėje vartotojo sąsajoje su akustiniais atsiliepimais yra keturi pasirinkimai ir temperatūros padidinimo funkcija, siūlanti pritaikytą patirtį kiekvienam skoniui ar progai. Aparatas nurodo, kad trūksta vandens, pilno indo su dangteliu arba reikia pašalinti kalkę per papildomas apšviestas piktogramas, o lašelių dėklą galima lengvai sureguliuoti. „Lavazza“ formos kalbos evoliucija yra atviras dvasios, kokybiškos dangos ir sudėtingų detalių dizainas.

Projekto pavadinimas : Lavazza Idola, Dizainerių vardas : Florian Seidl, Kliento vardas : Lavazza.

Lavazza Idola Kavos Aparatas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.