Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas

Moon Curve

Žiedas Gamtos pasaulis nuolat juda, nes balansuoja tarp tvarkos ir chaoso. Iš tos pačios įtampos sukuriamas geras dizainas. Jos stiprybės, grožio ir dinamiškumo savybės kyla iš menininko sugebėjimo kūrybos metu išlikti atviriems šioms priešingybėms. Gatavas kūrinys yra nesuskaičiuojamų pasirinkimų, kuriuos atlikėjas priima, suma. Visos mintys ir jausmai neduos darbo, kuris yra standus ir šaltas, o jausmas ir be jokios kontrolės duoda darbą, kuris nesugeba išreikšti savęs. Dviejų susipynimai bus paties gyvenimo šokio išraiška.

Lempa

Capsule Lamp

Lempa Iš pradžių lempa buvo sukurta vaikiškų drabužių prekės ženklui. Įkvėpimo semiasi žaislai iš kapsulių, kuriuos vaikai gauna iš prekybos taškų, paprastai esančių parduotuvių vitrinose. Pažvelgus į lempą, galima pamatyti ryškią spalvingų žaislų kapsulę, kiekviena nešančią norą ir malonumą, žadinantį jaunatvišką sielą. Kapsulių skaičių galima koreguoti ir turinį pakeisti taip, kaip jums patinka. Nuo kasdieninių smulkmenų iki specialių dekoracijų kiekvienas daiktas, kurį dedate į kapsules, tampa unikaliu savo pasakojimu, tokiu būdu išsikristalizuodamas jūsų gyvenimą ir proto būseną tam tikru metu.

Kinas

Wuhan Pixel Box Cinema

Kinas „Pikselis“ yra pagrindinis vaizdų elementas, dizaineris tyrinėja judesio ir taškų santykį, kad taptų šio dizaino tema. „Pikselis“ naudojamas įvairiose kino teatrų vietose. Kasos didžiojoje salėje yra didžiulis išlenktas vokas, kurį sudaro daugiau nei 6000 nerūdijančio plieno plokščių. Funkcinė ekrano siena dekoruota didžiuliu kvadratinių juostelių, išsikišusių iš sienos, kiekiu, vaizduojančiu spalvingą kino pavadinimą. Šiame kino teatre visi mėgautųsi puikia skaitmeninio pasaulio atmosfera, kurią sukuria visų „Pikselių“ elementų vientisumas.

Biuras

White Paper

Biuras Drobę primenantis interjeras materializuoja erdvę dizainerių kūrybiniam indėliui ir sukuria daugybės dizaino proceso parodų galimybes. Vykdant kiekvieną projektą, sienos ir lentos yra padengtos tyrimais, dizaino eskizais ir pristatymais, užrašant kiekvieno dizaino raidą ir tapant dizainerio dienoraščiu. Baltos grindys ir žalvarinės durys, unikaliai ir drąsiai naudojamos tvirtam kasdieniam naudojimui, renka darbuotojų ir klientų pėdsakus ir pirštų atspaudus, liudijančius įmonės augimą.

Kavinė

Aix Arome Cafe

Kavinė Kavinė yra vieta, kur lankytojai jaučiasi kartu su vandenynais. Milžiniška kiaušinio formos struktūra, esanti erdvės viduryje, tuo pačiu metu veikia kaip kasa ir kavos tiekimas. Ikonišką kabinos išvaizdą įkvėpė tamsi ir nuobodu atrodanti kavos pupelė. Dvi didelės angos „didžiojo pupelės“ abiejų pusių viršuje yra geros ventiliacijos ir natūralios šviesos šaltinis. Kavinė tiekė ilgą stalą, kaip iš viso aštuonkojų ir burbulų krūva. Iš pažiūros atsitiktinai kabančios sietynai primena žuvų vaizdus į vandens paviršių, blizgūs ripples sugeria jaukūs saulės spinduliai iš plataus balto dangaus.

„Roadshow“ Paroda

Boom

„Roadshow“ Paroda Tai yra madingo mados prekės ženklo parodos Kinijoje parodų dizaino projektas. Šios parodos tema pabrėžiama jaunimo galimybė stilizuoti savo įvaizdį ir simbolizuojamas sprogstamasis triukšmas, kurį šis viešas parodos renginys sukėlė. Zigzago forma buvo naudojama kaip pagrindinis vaizdinis elementas, tačiau skirtingose konfigūracijose ji buvo naudojama kabinose skirtinguose miestuose. Parodų kabinų struktūra buvo gamykloje pagaminta ir vietoje sumontuota iš „dalių rinkinio“. Kai kurios dalys gali būti pakartotinai panaudotos arba perkonfigūruotos, kad būtų sukurtas naujas stendo dizainas kitoje parodos stotelėje.