Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Etiketės

Propeller

Etiketės Sraigtas yra įvairių pasaulio šalių dvasių rinkinys, susietas su kelionių lėktuvu tema ir pilotas-keliautojas kaip prekės ženklo veikėjas. Kiekvienos rūšies gėrimo ypatybės atskleidžiamos daugybe iliustracijų, užrašais, primenančiais aviacijos ženklelius, ir eskizais, kurie yra kokteilių receptai. Įvairialypis dizainas papildytas įvairiais spalvotos folijos tonais, skirtingais lakais, raštais ir įspaudais.

Kalendorius

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendorius Portalo „goo“ reklaminis kalendorius (http://www.goo.ne.jp) yra funkcinis kalendorius, kurio kiekvieno mėnesio lapas paverčiamas į kišenę, leidžiančią laikyti ir tvarkyti vizitines korteles, užrašus ir kvitus. . Tema yra „Raudona styga“, skirta parodyti ryšį tarp goo ir jo vartotojų. Abu kišenės galai iš tikrųjų laikomi raudonais siūlais, kurie tampa dizaino akcentu. Maloniai išraiškingos formos kalendorius, tinkamas 2014 metams.

Arbatos Rinkinys

Wavy

Arbatos Rinkinys Gamtos įkvėptas travertino terasos, „Wavy“ yra arbatos rinkinys, kuris suteiks jums unikalios arbatos patirties. Inovatyvios rankenos sukurtos patogiai tilpti į jūsų rankas. Pakabindami taurę delnais, pamatysite, kad ji atsiskleidžia kaip vandens lelija ir nuves jus į ramybės akimirką.

Juvelyriniai Dirbiniai

Poseidon

Juvelyriniai Dirbiniai Papuošalai, kuriuos kuriu, išreiškia mano jausmus. Tai atspindi mane kaip menininką, dizainerį ir taip pat kaip asmenį. „Poseidon“ kūrimo priežastis buvo nustatyta pačiomis tamsiausiomis mano gyvenimo valandomis, kai jaučiausi išsigandusi, pažeidžiama ir reikalinga apsauga. Pirmiausia aš sukūriau šią kolekciją, kad ji būtų naudojama savigynai. Nors ši idėja šiame projekte išblėso, ji vis dar egzistuoja. „Poseidon“ (graikų mitologijoje žemės drebėjimų jūros dievas ir „Žemės purtytojas“) yra mano pirmoji oficiali kolekcija, skirta stiprioms moterims, skirta suteikti dėvėtojui galios ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Etiketės

Stumbras Vodka

Etiketės Ši „Stumbro“ klasikinės degtinės kolekcija atgaivina senąsias lietuviškos degtinės gaminimo tradicijas. Dizainas daro seną tradicinį gaminį artimu ir aktualiu šių dienų vartotojui. Žalios spalvos stiklinis buteliukas, svarbus Lietuvos degtinės gamyboje, legendos, paremtos tikrais faktais, ir malonios, akį traukiančios detalės - sulenkta iškirptė, primenanti senas fotografijas, pasvirusi juosta apačioje, papildanti klasikinę simetrišką kompoziciją, šriftai ir spalvos, perteikiantys kiekvieno prekinio ženklo identitetą - visa tai daro tradicinę degtinės kolekciją netradicine ir įdomia.

Kalendorius

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendorius Mes kartu su jumis statome miestus. Šiame stalo kalendoriuje yra žinia, kurią perduoda „NTT East Japan“ įmonių pardavimų skatinimas. Viršutinė kalendoriaus lapų dalis yra iškirpta iš spalvingų pastatų, o sutapę lapai sudaro vieną laimingą miestą. Tai kalendorius, kurį galite mėgautis mėgaudamiesi pastatų linijos dekoracijomis kiekvieną mėnesį ir pripildę jausmą likti laimingi visus metus.