Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Baldų Komplektas

ChuangHua Tracery

Baldų Komplektas „ChuangHua Tracery“ tinka namų dekoravimui, komercinei erdvei, viešbučiui ar studijai, kurios esmę įkvėpė „ChuangHua“, kiniškos langų grotelių modelis. Naudojant lakštinio metalo lankstymo technologiją ir dažant milteliniais dažais, ryškiai rausvomis spalvomis, išsiskiriančiomis vien tik balta spalva, kuri apšvietė jos šventinę išvaizdą, padarydama jas be metalo kieto, šalto ir sunkaus atvaizdo. Estetiškai paprastas, tvarkingas ir tvarkingas savo konstrukcijos pavidalu, kai šviesa praeina per lazeriu pjaustomą pėdsaką, ant aplinkinių sienų ir grindų iškylantis šešėlis, parodantis grožio žvilgsnį.

Lavinamasis Žaislas

GrowForest

Lavinamasis Žaislas Padėti vaikams suprasti darnaus vystymosi tikslus sausumoje, miškų apsaugą, išsaugojimą ir atkūrimą. Medžiai, tapatūs Taivano vietinėms medienos rūšims - akacijų, smilkalų kedro, Tochigi, Taivano eglės, kamparo medžio ir Azijos eglės. Šiltas medinės tekstūros prisilietimas, unikalus kiekvienos medžio rūšies kvapas ir skirtingų medžių rūšių reljefas. Iliustruota pasakojimų knyga padeda giliau išaiškinti miškų apsaugos sampratą, išmokti Taivano medžių rūšių skirtumų, kartu su paveikslėlių knyga pristatyti išsaugojimo miškų sąvoką.

Vestuvių Koplyčia

Cloud of Luster

Vestuvių Koplyčia Blizgesio debesis yra vestuvių koplyčia, esanti vestuvių ceremonijų salėje Himeji mieste, Japonijoje. Dizainas bando šiuolaikinę vestuvių ceremonijos dvasią paversti fizine erdve. Koplyčia yra balta, debesies pavidalo, ištisai apjuosta išlenktu stiklu, atveriančia ją aplinkiniam sodui ir vandens baseinui. Kolonos yra viršuje, kaip didžioji dalis, kaip galvutės, sklandžiai jungiančios jas prie minimalistinių lubų. Koplyčios lizdas baseino pusėje yra hiperbolinė kreivė, leidžianti visai struktūrai atrodyti tarsi plūduriuojančiai ant vandens ir pabrėžti jos lengvumą.

Vaistinė

The Cutting Edge

Vaistinė „Cut Edge“ yra vaistinė, susijusi su kaimyninėje Daiichi bendrojoje ligoninėje Himeji mieste, Japonijoje. Tokio tipo vaistinėse klientas neturi tiesioginės prieigos prie produktų kaip mažmeninės prekybos vaistinėse; jo vaistus kieme paruoš vaistininkas, pateikęs gydytojo receptą. Šis naujas pastatas buvo skirtas skatinti ligoninės įvaizdį, pateikiant aukštųjų technologijų ryškų vaizdą pagal pažangiausias medicinos technologijas. Tai sukuria baltą minimalistinę, tačiau visiškai funkcionalią erdvę.

Flagmanų Parduotuvė

WADA Sports

Flagmanų Parduotuvė Švęsdama savo 30-metį, „WADA Sports“ persikelia į naujai pastatytą būstinę ir flagmanų parduotuvę. Parduotuvės vidus turi milžinišką elipsės formos metalinę konstrukciją, palaikančią pastatą. Žemiau elipsės formos, raketės gaminiai yra išlyginti specialiai tam skirtoje armatūroje. Raketės yra išdėstytos eilėmis ir yra lengvai paimamos po ranka. Aukščiau, elipsės forma yra naudojama kaip įvairių vertingų vintažinių ir modernių rakečių, surinktų iš visos šalies, ekspozicija, paverčianti parduotuvės interjerą rakečių muziejumi.

Biuras

The Duplicated Edge

Biuras „Duplicated Edge“ yra „Toshin“ palydovinės parengiamosios mokyklos, esančios Kavanišyje, Japonijoje, dizainas. Mokykla norėjo naujų priėmimo, konsultacijų ir konferencijų vietų siauroje 110 kv.m patalpoje su žemomis lubomis. Šis dizainas siūlo atvirą erdvę, pažymėtą aštriu trikampiu priėmimo ir informacijos skaitikliu, padalinančiu erdvę į funkcinius vienetus. Skaitiklis padengtas pamažu kylančia balto metalo lakštu. Šį derinį dubliuoja veidrodžiai galinėje sienos sienoje ir atspindintys aliuminio skydai ant lubų, praplečiantys erdvę į platesnius matmenis.