Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Svetainė

Tailor Made Fragrance

Svetainė „Siuvėjų kvepalai“ gimė iš Italijos kompanijos, kuri specializuojasi kuriant ir gaminant kvepalų, odos priežiūros, spalvotos kosmetikos ir namų kvepalų sektorius, patirties. „Webgriffe“ vaidmuo buvo remti klientų verslo strategiją, kuriant palankų prekės ženklo žinomumui palankų sprendimą, ir atidarius naują verslo skyrių, kurio tikslas buvo leisti vartotojams sukurti savo unikalius ir visiškai pritaikytus kvepalus, pradėti plataus pramonės augimo proceso žingsnį ir B2B pasiūlos segmentai.

Oro Kokybės Kontrolė

Midea Sensia AQC

Oro Kokybės Kontrolė „Midea Sensia AQC“ yra intelektualus hibridas, kuris namų interjerą sujungia ir su elegancija, ir su stiliumi. Jis suteikia humanizuotas technologijas ir naujoves naudodamas savybes, kontroliuodamas temperatūros ir oro kokybės valymą apšvietimu ir vaza iki kambario dekoro. Pagal „MideaApp“ ankstesnę sąranką gerovė pasiekiama naudojant jutiklių technologiją, kuri gali nuskaityti aplinką ir išlaikyti stabilią vietos temperatūrą ir drėgmę.

Autonominis Mobilusis Robotas

Pharmy

Autonominis Mobilusis Robotas Autonominis navigacinis robotas ligoninės logistikai. Tai produktų ir paslaugų sistema, skirta saugiai ir efektyviai pristatyti, sumažinant sveikatos priežiūros specialistų tikimybę susirgti, sulaikant pandemines ligas tarp ligoninės personalo ir pacientų (COVID-19 arba H1N1). Dizainas padeda tvarkyti ligoninių atvežimus lengvai pasiekiant ir saugant, naudojant nesudėtingą vartotojo sąveiką, naudojant draugišką technologiją. Robotikos vienetai turi galimybę savarankiškai judėti į vidaus aplinką ir turi sinchronizuotą srautą su panašiais vienetais, geba robotizuoti komandos bendradarbiavimą.

Gyvenamasis

Shkrub

Gyvenamasis „Shkrub“ namai pasirodė iš meilės ir dėl meilės - mylinčiai porai su trim vaikais. Namo DNR apima struktūrinius estetinius principus, kurie Ukrainos istorijoje ir kultūroje įkvepia įkvėpti japonų išminties. Žemės elementas, kaip medžiaga, jaučiamas atliekant konstrukcinius namo aspektus, tokius kaip originalus šiaudinis stogas ir gražios bei tankios faktūros molio sienos. Idėja pagerbti, kaip steigimo vietą, gali būti jaučiama visuose namuose kaip subtilus orientacinis siūlas.

Intelektualusis Aromato Difuzorius

Theunique

Intelektualusis Aromato Difuzorius Agarwood yra retas ir brangus. Jo aromatą galima gauti tik deginant ar ekstrahuojant, jį naudoti patalpose ir suteikti tik nedaugeliui vartotojų. Norint panaikinti šiuos apribojimus, po trejų metų pastangų, naudojant daugiau nei 60 dizainų, 10 prototipų ir 200 eksperimentų, sukurtas sumanus aromato difuzorius ir natūralios rankų darbo agarmedžio tabletės. Tai parodo naują galimą verslo modelį ir naudojamą kontekstą agaro medienos pramonei. Naudotojai gali tiesiog įterpti difuzorių į automobilio vidų, lengvai pritaikyti laiką, tankį ir aromato įvairovę ir mėgautis svaiginančia aromaterapija, kur tik bevažiuotumėte ir važiuodami.

Oro Kondicionierius

Midea Sensia HW

Oro Kondicionierius „Midea Sensia“ skatina gyvenimo kokybę ir novatorišką dekoravimo objekto eksponavimo būdą. Tai ne tik oro srauto efektyvumas ir tyla, bet ir naujoviškas jutiklinis skydelis, suteikiantis prieigą prie funkcijų, žaibo spalvų ir intensyvumo. Spalvų terapija, padedanti kovoti su stresu, diegiant novatoriškus produktus abipusiai, užtikrinant gerą savijautą ir estetiką. Be skirtingos estetikos, jos formos integruoja namo interjerą ir su elegancija, ir su stiliumi, vertindamos namą netiesiogine šviesa.