Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kalendorius

calendar 2013 “Waterwheel”

Kalendorius Vandens ratas yra trijų matmenų kalendorius, pagamintas iš šešių irklavimo ratuko pavidalo irklų. Kiekvieną mėnesį pasukite unikalų darbalaukio kalendorių kaip vandens ratą. Gyvenimas su dizainu: Kokybiški dizainai turi galią pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų protus. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai sukurti remiantis „Gyvenimas su dizainu“ koncepcija.

Kalendorius

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendorius Portalo svetainei sukurtas ir pagamintas unikalus ir žaismingas reklaminis kalendorius „goo“ panaudoja popieriaus tekstūras ir pamąsto apie funkcionalumą. Šis 2013 m. Leidimas yra kalendorių ir tvarkaraščių sudarytojas, susidedantis iš vienos vietos, kur galima rašyti per metus trunkančius planus ir dienos tvarkaraščius. Tinkamai pasirinktas storas kalendoriaus popierius ir nebrangus popierius, tinkamas grafiko sudarytojo pastaboms kompensuoti, buvo sukurtas kaip kontrasto kontrasto dalis. Pridėta pildymo tvarkaraščio sudarytojo savybė leidžia jį naudoti kaip patogų stalo kalendorių.

Kalendorius

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendorius Kaleidoskopu panašiai, tai kalendorius su persidengiančiomis iškirpčių grafikomis, nupieštomis daugiaspalviais raštais. Jo dizainas su spalvų raštais, kuriuos galima modifikuoti ir pritaikyti paprasčiausiai keičiant lapų tvarką, parodo „NTT COMWARE“ kūrybinius pojūčius. Suteikiama daug rašymo vietos, o valdomose linijose atsižvelgiama į funkcionalumą, todėl ji yra tobula kaip tvarkaraščio kalendorius, kurį norėtumėte naudoti papuošdami savo asmeninę erdvę.

Marškinių Pakuotė

EcoPack

Marškinių Pakuotė Ši marškinių pakuotė išsiskiria iš įprastos pakuotės, nenaudodama jokio plastiko. Naudojant esamą atliekų srautą ir gamybos procesą, šį produktą ne tik labai paprasta gaminti, bet ir labai paprasta utilizuoti, nes pirminė medžiaga kompostuojama iki nieko. Pirmiausia gaminį galima suspausti, o tada atpažinti su įmonės prekės ženklu, naudojant pjaustymą ir spausdinimą, kad būtų sukurtas unikalus struktūrinis produktas, kuris atrodo ir jaučiasi labai skirtingas ir įdomus. Estetika ir vartotojo sąsaja buvo vertinama taip pat aukštai, kaip ir produkto tvarumas.

Konsolė

Qadem Hooks

Konsolė „Qadem Hooks“ yra meno kūrinys, turintis konsolės funkciją, įkvėptą gamtos. Jį sudaro įvairūs dažyti, žali, seni kabliukai, kurie buvo naudojami kartu su „Qadem“ (seno medinio mulo balno užpakaliu) kviečiams gabenti iš vieno kaimo į kitą. Kabliukai pritvirtinami prie senos kviečių kūlimo lentos kaip pagrindas ir užbaigiami. su stikliniu skydeliu viršuje.

Konsolė

Mabrada

Konsolė Unikali konsolė, pagaminta iš dažytos medienos, su akmens apdaila, demonstruojanti seną autentišką kavos malūnėlį, grįstą į Osmanų laikotarpį. Jordanijos kavos aušintuvas („Mabrada“) buvo atkurtas ir nutapytas kaip viena iš kojų priešingoje konsolės pusėje, kur yra malūnėlis, sukurdamas patrauklų gabalą fojė ar svetainę.