Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas

BlackDrop

Prekės Ženklo Identitetas Tai yra asmeninis prekės ženklo strategijos ir tapatybės projektas. „BlackDrop“ yra parduotuvių tinklas ir prekės ženklas, kuris parduoda ir platina kavą. „BlackDrop“ yra asmeninis projektas, iš pradžių sukurtas siekiant nustatyti asmeninio laisvai samdomo kūrybinio verslo toną ir kūrybinę kryptį. Šis prekės ženklo identitetas buvo sukurtas siekiant pozicionuoti Aleksą kaip patikimą prekės ženklo konsultantą pradedančiųjų bendruomenėje. „BlackDrop“ žymi liekną, šiuolaikišką, skaidrų pradedančiųjų prekės ženklą, kurio tikslas - tapti nesenstančiu, atpažįstamu ir pramonėje pirmaujančiu prekės ženklu.

Fotografijos Serijos

U15

Fotografijos Serijos Menininkų projektas pasinaudoja U15 pastato ypatybėmis ir sukuria ryšį su gamtos vaizdais, esančiais kolektyvinėje vaizduotėje. Pasinaudodami pastato konstrukcija ir jo dalimis, taip pat jo spalvomis ir formomis, jie bando išryškinti konkretesnes vietas, tokias kaip Kinijos akmens miškas, Amerikos velnio bokštas, kaip bendras gamtos ikonas, tokias kaip kriokliai, upės ir uolėti šlaitai. Norėdami suteikti skirtingą kiekvieno paveikslo interpretaciją, menininkai apžiūri pastatą minimalistiniu požiūriu, naudodamiesi skirtingais kampais ir perspektyvomis.

Svetainė

Travel

Svetainė Dizainas naudojo minimalistinį stilių, kad nebūtų perkrauta vartotojo patirtis nereikalinga informacija. Taip pat labai sunku naudoti minimalizmo stilių kelionių industrijoje, nes kartu su paprastu ir aiškiu dizainu vartotojas turi gauti išsamią informaciją apie savo keliones, o tai nėra lengva derinti.

Prekės Ženklo Formavimas Ir Pakavimas

Leman Jewelry

Prekės Ženklo Formavimas Ir Pakavimas „Leman Jewelry“ naujos tapatybės vizualinis sprendimas buvo visiškai nauja sistema, leidžianti prabangai, išskirtiniam, tačiau rafinuotam ir minimaliam jausmui atskleisti. Naujasis logotipas, įkvėptas „Leman“ darbo proceso, jų haute couture dizaino paslaugos, apipavidalinant visas deimanto formas, supantis žvaigždės arba kibirkšties simbolį, sukuria rafinuotą simbolį ir taip pat atkartoja šviečiantį deimanto efektą. Vėliau visos papildomos medžiagos buvo pagamintos su aukštos kokybės detalėmis, kad būtų pabrėžtas ir praturtintas visų naujų prekės ženklo vaizdinių elementų prabanga.

Alkoholis

GuJingGong

Alkoholis Žmonių perduotos kultūros istorijos pateikiamos ant pakuočių, o drakono gėrimo modeliai yra kruopščiai nupiešti. Drakonas gerbiamas Kinijoje ir simbolizuoja palankumą. Iliustracijoje Drakonas išeina išgerti. Kadangi jį traukia vynas, jis kabo aplink vyno butelį, pridedamas tradicinių elementų, tokių kaip Xiangyun, rūmai, kalnas ir upė, o tai patvirtina „Gujing“ duoklės vyno legendą. Atidarę dėžutę, bus kortelės popieriaus sluoksnis su iliustracijomis, kad dėžutė turėtų bendrą ekrano efektą atidarius.

„Wayfinding“ Sistema

Airport Bremen

„Wayfinding“ Sistema Aukšto kontrasto modernus dizainas ir aiški informacija „Hirarchie“ išskiria naująją sistemą. Orientavimo sistema veikia greitai ir teigiamai prisidės prie oro uosto teikiamų paslaugų kokybės. Svarbiausia priemonė naudoti naują šriftą, skiriamąjį rodyklės elementą - skirtingų, didelio kontrasto spalvų įvedimą. Visų pirma tai buvo susiję su funkciniais ir psichologiniais aspektais, tokiais kaip geras matomumas, skaitomumas ir informacijos be kliūčių registravimas. Naudojami nauji aliuminio dėklai su šiuolaikišku, optimizuotu LED apšvietimu. Buvo pridedami ženklų bokštai.