Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuras

Studio Atelier11

Biuras Pastatas buvo paremtas „trikampiu“ su stipriausiu originalios geometrinės formos vaizdiniu. Jei pažvelgiate žemyn iš aukštos vietos, galite pamatyti iš viso penkis skirtingus trikampius. Skirtingo dydžio trikampių derinys reiškia, kad „žmogus“ ir „gamta“ vaidina vietą, kur susitinka.

Sąsiuvinis Ir Plakatas

PLANTS TRADE

Sąsiuvinis Ir Plakatas AUGALŲ PREKYBA - tai novatoriškos ir meniškos formos botaninių egzempliorių serija, kuri buvo sukurta siekiant sukurti geresnius žmonių ir gamtos ryšius, o ne mokomąją medžiagą. Augalų prekybos koncepcijos knyga buvo parengta siekiant padėti jums suprasti šį kūrybinį produktą. Tiksliai tokio pat dydžio kaip ir knyga sukurta knyga pasižymi ne tik gamtos nuotraukomis, bet ir unikalia gamtos išminties įkvėpta grafika. Įdomiau yra tai, kad grafika yra kruopščiai atspausdinta aukšto spaudo būdu, kad kiekvieno paveikslo spalva ir tekstūra skirtųsi, kaip ir natūralių augalų.

Gyvenamasis Namas

Tei

Gyvenamasis Namas Buvo vertinamas faktas, kad patogus gyvenimas po išėjimo į pensiją, išnaudojantis daugiausiai įkalnės šlaituose esančių patalpų, yra įprastu būdu. Norėdami įsisavinti turtingą aplinką. Tačiau šį kartą ne vilos architektūra, o asmeninis būstas. Tada pirmiausia mes pradėjome kurti struktūrą remdamiesi tuo, kad ji gali patogiai praleisti įprastą gyvenimą be nepagrįstumo visam planui.

Žiedas

Arch

Žiedas Dizaineris įkvėpimo semiasi iš arkos konstrukcijų formos ir vaivorykštės. Du motyvai - arkos forma ir lašo forma - yra sujungti, kad būtų sukurta viena 3 matmenų forma. Derinant minimalias linijas ir formas bei naudojant paprastus ir įprastus motyvus, gaunamas paprastas ir elegantiškas žiedas, kuris pagamintas drąsiai ir žaismingai, suteikiant erdvės energijai ir ritmui tekėti. Iš skirtingų kampų žiedo forma keičiasi - kritimo forma žiūrima iš priekio kampo, arkos forma žiūrima iš šono kampo, o kryžius - iš viršutinio kampo. Tai suteikia stimuliaciją dėvėtojui.

Žiedas

Touch

Žiedas Paprastu gestu liečiant, jausmas perteikia turtingas emocijas. Per „Touch“ žiedą dizaineris siekia perteikti šį šiltą ir beformį jausmą šaltu ir tvirtu metalu. 2 kreivės yra sujungtos, kad sudarytų žiedą, kuris rodo, kad 2 žmonės turi laikyti rankas. Žiedas keičia savo vaizdą, kai jo padėtis pasukama ant piršto ir žiūrima iš skirtingų kampų. Kai sujungtos dalys yra tarp pirštų, žiedas atrodo geltonas arba baltas. Kai sujungtos dalys yra ant piršto, kartu galėsite džiaugtis ir geltona, ir balta spalva.

Interjero Bendrosios Patalpos

Highpark Suites

Interjero Bendrosios Patalpos „Highpark Suites“ bendrosios zonos tiria vientisą miesto „Gen-Y“ gyvenimo būdo integravimą į ekologišką gyvenimą, verslą, laisvalaikį ir bendruomenę. Nuo wow faktoriaus fojė iki skulptūrinių dangaus aikščių, aktų salių ir linksmų posėdžių kambarių, šios poilsio zonos yra skirtos gyventojams naudoti kaip savo namų išplėtimą. Įkvėptas vientiso gyvenimo lauke lauke, lankstumo, interaktyvių akimirkų ir miesto spalvų bei faktūrų paletės, „MIL Design“ pastūmėjo ribas, kad sukurtų unikalią, tvarią ir holistinę bendruomenę, kurioje kiekvienoje erdvėje būtų atsižvelgiama į gyventojus ir atogrąžų aplinką.