Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Interneto Dizainas Ir „Ux“

Si Me Quiero

Interneto Dizainas Ir „Ux“ „Sí, Me Quiero“ svetainė yra erdvė, padedanti būti savimi. Norint įgyvendinti projektą, reikėjo atlikti interviu ir ištirti socialinį bei kultūrinį moterų santykį; jos projekcija visuomenėje ir su savimi. Buvo padaryta išvada, kad internetas bus akompanimentas ir bus vykdomas padedant mylėti save. Dizaine atsispindi paprastumas neutraliais tonais, naudojant raudonus kontrastus, kad būtų atkreiptas dėmesys į tam tikrus kliento išleistos knygos prekės ženklo veiksmus. Įkvėpimas kilo iš konstruktyvizmo meno.

Vyno Etiketės Dizainas

314 Pi

Vyno Etiketės Dizainas Eksperimentavimas su vyno degustacija yra nesibaigiantis procesas, vedantis į naujus kelius ir skirtingus aromatus. Begalinė pi seka, neracionalus skaičius su begaliniais dešimtainiais ženklais, nežinant paskutiniojo iš jų, buvo šių vynų be sulfitų pavadinimo įkvėpimas. Dizaino tikslas - atkreipti dėmesį į 3,14 vyno serijos ypatybes, užuot juos paslėpus tarp nuotraukų ar grafikos. Laikantis minimalistinio ir paprasto požiūrio, etiketėje nurodomos tikrosios šių natūralių vynų savybės, kurias galima pastebėti vynininkystės užrašų knygelėje.

Energetinis Laiptų Suaktyvinimas

Solar Skywalks

Energetinis Laiptų Suaktyvinimas Pasaulio metropolijose, pavyzdžiui, Pekine, yra daugybė laiptų, kertančių judraus eismo arterijas. Jie dažnai būna nepatrauklūs, menkinantys bendrą miesto įspūdį. Dizainerių idėja apklijuoti laiptus estetiniais, energiją generuojančiais PV moduliais ir paversti juos patraukliomis miesto vietomis yra ne tik tvari, bet ir sukuria skulptūrinę įvairovę, kuri tampa akį traukiančiu miesto vaizde. E-automobilių arba E-dviračių įkrovimo stotelės po laiptais saulės energiją sunaudoja tiesiai vietoje.

Knyga

ZhuZi Art

Knyga Nanjingo Zhuzi dailės muziejus išleido knygų leidinių seriją surinktiems tradicinės kinų kaligrafijos ir tapybos darbams. Dėl ilgametės istorijos ir elegantiškos technikos tradiciniai kinų paveikslai ir kaligrafija yra vertinami dėl jų meninio ir praktinio patrauklumo. Kuriant kolekciją buvo naudojamos abstrakčios formos, spalvos ir linijos, siekiant sukurti nuoseklų jausmingumą ir paryškinti tuščią vietą eskize. Pastangos sutampa su tradicinės tapybos ir kaligrafijos stilių menininkais.

Sulankstomos Taburetės

Tatamu

Sulankstomos Taburetės Iki 2050 m. Du trečdaliai žemės gyventojų gyvens miestuose. Pagrindinis „Tatamu“ siekis yra aprūpinti lanksčius baldus žmonėms, kurių erdvė yra ribota, įskaitant tuos, kurie dažnai juda. Tikslas yra sukurti intuityvų baldą, kuriame tvirtumas derėtų su ypač plona forma. Išmatoms įrengti reikia tik vieno sukimo judesio. Nors visi vyriai yra pagaminti iš tvirto audinio, išlaikant lengvą svorį, medinės pusės suteikia stabilumo. Padarius slėgį, dėl išskirtinio mechanizmo ir geometrijos taburetė tik sustiprėja, nes jos gabalėliai užsifiksuoja.

Fotografija

The Japanese Forest

Fotografija Japonijos miškas vertinamas iš japonų religinės perspektyvos. Viena iš senovės japonų religijų yra animizmas. Animizmas yra įsitikinimas, kad ne žmogaus būtybės, natiurmortas (mineralai, daiktai ir kt.) Ir nematomi daiktai taip pat turi intenciją. Fotografija panaši į šią. Masaru Eguchi fotografuoja tai, kas sukelia jausmą objekte. Medžiai, žolė ir mineralai jaučia gyvenimo valią. Ir net artefaktai, tokie kaip užtvankos, kurios ilgą laiką liko gamtoje, jaučia norą. Kaip matysite nepaliestą gamtą, ateitis išvys ir dabartinį peizažą.