Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Saugos Įtaisas

G2 Face Recognition

Saugos Įtaisas Aukšta medžiagų kokybė ir paprastas dizainas daro šį apsaugos veido atpažinimo įrenginį išgalvotą, stilingą ir tvirtą. Pažangiosios technologijos viduje, kad ji būtų viena greičiausių pasaulyje ir labai tiksli, niekas negali apgauti jos algoritmo. Vandeniui atsparus produktas su atmosferos lemputėmis iš užpakalinės pusės sukuria aplinkos nuotaiką net šalčiausiame biure. Dėl kompaktiško dydžio jis tinka beveik visur, o forma leidžia jį išdėstyti horizontaliai arba vertikaliai.

Besivystantys Baldai

dotdotdot.frame

Besivystantys Baldai Namai auga mažesni, todėl jiems reikia universalių, lengvų baldų. „Dotdotdot.Frame“ yra pirmoji mobilioji, pritaikoma baldų sistema rinkoje. Efektyvus ir kompaktiškas rėmą galima pritvirtinti prie sienos arba remtis į jį, kad būtų galima lengvai pastatyti aplink namus. Pritaikomumas priklauso nuo 96 skylių ir gausėjančio priedų, kuriuos galima pritvirtinti prie jų, asortimento. Jei reikia, naudokite vieną arba prisijungkite prie kelių sistemų - yra begalinis derinys.

Perdirbamų Atliekų Rūšiavimo Sistema

Spider Bin

Perdirbamų Atliekų Rūšiavimo Sistema Voratinklis-voratinklis yra universalus ir ekonomiškas sprendimas perdirbamoms medžiagoms rūšiuoti. Grupė iškylančių šiukšliadėžių sukuriama namams, biurui ar lauke. Vieną prekę sudaro dvi pagrindinės dalys: rėmas ir krepšys. Jį lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, patogu transportuoti ir laikyti, nes nenaudojant jis gali būti lygus. Pirkėjai užsako voratinklių voratinklius internetu, kur jie gali pasirinkti dydį, vorinių šiukšliadėžių skaičių ir krepšio tipą pagal savo poreikius.

Cinamono Ritinys Su Medumi

Heaven Drop

Cinamono Ritinys Su Medumi „Heaven Drop“ yra cinamono ritinys, užpildytas grynu medumi, kuris naudojamas su arbata. Idėja buvo sujungti du maisto produktus, kurie naudojami atskirai, ir sukurti visiškai naują produktą. Dizainerius įkvėpė cinamono ritinio struktūra, jie panaudojo ritinėlio formą kaip medaus indą ir, norėdami supakuoti cinamono ritinius, naudojo bičių vašką, norėdami išskirti ir supakuoti cinamono ritinius. Ant jo paviršiaus pavaizduotos egiptiečių figūros, ir todėl, kad egiptiečiai yra pirmieji žmonės, kurie suprato cinamono svarbą ir panaudojo medų kaip lobį! Šis produktas gali būti dangaus simbolis jūsų arbatos puodeliuose.

Maistas

Drink Beauty

Maistas „Drink Beauty“ yra tarsi graži brangenybė, kurią galite išgerti! Mes padarėme dviejų objektų, kurie buvo naudojami atskirai su arbata, derinį: roko saldainius ir citrinos griežinėlius. Šis dizainas yra visiškai valgomas. Pridėjus citrinos griežinėlių prie saldainių struktūros, jos skonis tampa neįtikėtinai geresnis, o maisto vertė padidėja dėl citrinos vitaminų. Dizaineriai tiesiog pakeitė lazdeles, prie kurių buvo pridėti saldainių kristalai, su gabalėliu džiovintos citrinos. „Drink Beauty“ yra išbaigtas modernaus pasaulio pavyzdys, kuris sujungia grožį ir efektyvumą.

Gėrimas

Firefly

Gėrimas Šis dizainas yra naujas kokteilis su „Chia“, pagrindinė mintis buvo suprojektuoti kokteilį, kuris turi keletą skonio fazių. Šis dizainas taip pat būna skirtingų spalvų, kurias galima pamatyti esant juodai šviesai, todėl jis tinkamas vakarėliams ir klubams. „Chia“ gali sugerti ir išsaugoti bet kokį skonį ir spalvą, todėl gamindamas kokteilį su „Firefly“ žingsnis po žingsnio gali patirti skirtingus skonius. Šio produkto maistinė vertė yra didesnė, palyginti su kitais kokteiliais, ir tai daroma dėl aukštos „Chia“ maistinės vertės ir mažai kalorijų. . Šis dizainas yra naujas gėrimų ir kokteilių istorijos skyrius.