Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas

SioZEN

Prekės Ženklo Identitetas „Siozen“ pristato naują revoliucinę aukšto lygio higienos sistemą, kuri jūsų kosmoso paviršius, rankas ir orą unikaliai paverčia galinga mikrobų / toksinės taršos gynybos sistema. Šiuolaikiniai statybos metodai yra puikūs, kad užtikrintų geresnį energijos vartojimo efektyvumą ir patogumą, tačiau tai kainuoja. Griežtesni ir be grimzlės esantys pastatai prisideda prie nesuskaičiuojamų teršalų kaupimosi. Net jei pastato vėdinimo sistema yra tinkamai suprojektuota ir prižiūrima, užterštumas patalpose išlieka rimta problema. Reikia naujų požiūrių.

Pakuotė

The Fruits Toilet Paper

Pakuotė Daugelis kompanijų ir parduotuvių visoje Japonijoje dovanoja tualetinio popieriaus ritinį klientams kaip naują dovaną, kad parodytų savo supratimą. Vaisių tualetinis popierius buvo sukurtas siekiant sudominti klientus savo mielu stiliumi, puikiai tinkančiu tokioms progoms. Galima pasirinkti iš 4 kivių, braškių, arbūzų ir apelsinų dizaino. Nuo tada, kai buvo paskelbta apie gaminio dizainą ir išleidimą, jis buvo pristatytas daugiau nei 50 žiniasklaidos priemonių, įskaitant televizijos stotis, žurnalus ir interneto svetaines, 23 miestuose 19 šalių.

Laipiojimo Bokštas

Wisdom Path

Laipiojimo Bokštas Neveikiantį vandens bokštą dirbtuvių vadovybė nusprendė rekonstruoti ir tapti laipiojimo siena. Būdamas aukščiausias taškas aplink jį, gerai matosi dirbtuvės išorėje. Iš jo atsiveria vaizdingas vaizdas į Senežo ežerą, dirbtuvių teritoriją ir pušyną. Baigę studijas, studentai dalyvauja iškilmingame laipiojime į patį bokšto viršų ir yra apžvalgos taškas. Spiralinis judėjimas aplink bokštą yra patirties įgijimo proceso simbolis. O aukščiausias taškas yra gyvenimo patirties simbolis, kuris ilgainiui virsta išminties akmeniu.

„Chess Stick“ Torto Pakavimas

K & Q

„Chess Stick“ Torto Pakavimas Tai kepinių (lipdytų pyragų, finansininkų) pakuočių dizainas. Ilgio ir pločio santykis 8: 1, šių rankovių šonai yra ypač ilgi ir padengti šaškių lentos modeliu. Modelis tęsiasi priekyje, kuriame taip pat yra langas, esantis centre, per kurį galima pamatyti rankovės turinį. Kai visos aštuonios šiame dovanų rinkinyje esančios rankovės yra suderintos, išryškėja gražus šachmatų lentos raštas. K & Q daro jūsų ypatingą progą tokią pat elegantišką kaip karaliaus ir karalienės arbatos metas.

Bibliotekos Interjero Dizainas

Veranda on a Roof

Bibliotekos Interjero Dizainas Kalpak Shah iš „Studio Course“ pertvarkė viršutinį mansarda buto lygį Pune, vakarų Indijoje, sukurdamas vidaus ir lauko kambarių, esančių ant stogo esančio sodo, derinį. Vietos studija, kuri taip pat įsikūrusi Punoje, siekė, kad namo nenaudojamas viršutinis aukštas būtų paverstas plotu, panašiu į tradicinių Indijos namų verandą.

Muzikos Instrumentas

DrumString

Muzikos Instrumentas Sujungus du instrumentus, tai reiškia, kad gimsta naujas garsas, nauja instrumentų naudojimo funkcija, naujas būdas groti instrumentu, nauja išvaizda. Taip pat būgnų natų skalės yra tokios kaip D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, o stygų natų skalės yra suprojektuotos EADGBE sistemoje. „DrumString“ yra lengvas ir turi diržus, užsegtus per pečius ir juosmenį, todėl naudoti ir laikyti instrumentą bus lengva, o tai suteiks jums galimybę naudotis dviem rankomis.