Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Medicinos Grožio Klinika

Chun Shi

Medicinos Grožio Klinika Šio projekto dizaino koncepcija yra „klinika, skirtingai nuo klinikos“, ją įkvėpė kelios mažos, bet gražios meno galerijos, o dizaineriai tikisi, kad ši medicinos klinika pasižymi galerijos temperamentu. Tokiu būdu svečiai gali jausti elegantišką grožį ir ramią atmosferą, o ne stresą sukeliančią klinikinę aplinką. Jie pridėjo baldakimą prie įėjimo ir begalybės krašto baseiną. Baseinas vizualiai jungiasi su ežeru ir atspindi architektūrą bei dienos šviesą, pritraukdamas svečius.

Pakabukas

Taq Kasra

Pakabukas „Taq Kasra“, reiškiantis „kasros arka“, yra dabar Irake esančios Sasani karalystės atminimo ženklas. Šis pakabukas, įkvėptas „Taq kasra“ geometrijos ir buvusio suvereniteto didybės, buvusios jų struktūroje ir subjektyvizme, buvo naudojamas šiame architektūriniame metode šiam etosui sukurti. Svarbiausias atributas yra tai, kad modernus dizainas pavertė jį atributu, turinčiu savitą vaizdą, kad šoninis vaizdas atrodytų kaip tunelis ir atneštų subjektyvizmą bei iš priekinio vaizdo sudarytų arkinę erdvę.

Kavos Staliukas

Planck

Kavos Staliukas Stalas pagamintas iš skirtingų faneros gabalų, kurie yra suklijuoti spaudžiant. Paviršiai padengti šlifu ir šlifuoti matiniu ir labai stipriu laku. Yra du lygiai - kadangi stalo vidus yra tuščiaviduris - tai labai praktiška įdėti žurnalus ar pledus. Po stalu yra statyti kulkos ratukai. Taigi tarpas tarp grindų ir stalo yra labai mažas, tačiau tuo pat metu jį lengva perkelti. Tai, kaip naudojama fanera (vertikali), daro ją labai stiprią.

Verslo Holas

Rublev

Verslo Holas Salės dizainas įkvėptas Rusijos konstruktyvizmo, Tatlino bokšto ir rusų kultūros. Sąjungos formos bokštai yra naudojami kaip akį traukiantys fojė. Tai sukuria skirtingas erdves poilsio zonoje kaip tam tikrą zonavimą. Dėl apvalių formų kupolų holas yra patogi erdvė su skirtingomis zonomis, kurioje iš viso telpa 460 vietų. Plotas yra matomas su skirtingomis sėdimomis vietomis vakarienei; darbo; komfortas ir atsipalaidavimas. Apvalios šviesos kupolai, išdėstyti banguotose suformuotose lubose, turi dinamišką apšvietimą, kuris keičiasi dienos metu.

Gyvenamasis Namas

SV Villa

Gyvenamasis Namas „SV Villa“ prielaida yra gyventi mieste, kuriame yra ir kaimo privilegijos, ir šiuolaikiškas dizainas. Svetainė, kurios fone yra nepalyginami vaizdai į Barselonos miestą, Montjuic kalną ir Viduržemio jūrą, sukuria neįprastas apšvietimo sąlygas. Namas daugiausia dėmesio skiria vietinėms medžiagoms ir tradiciniams gamybos metodams, išlaikant labai aukštą estetikos lygį. Tai namas, turintis jautrumą ir pagarbą savo svetainei

Supakuoti Kokteiliai

Boho Ras

Supakuoti Kokteiliai „Boho Ras“ parduoda supakuotus kokteilius, pagamintus iš geriausių vietinių indiškų dvasių. Produktas turi bohemišką vaizdą, kuriame užfiksuotas netradicinis meninis gyvenimo būdas, o produkto vizualai yra abstraktus pavojaus, kurį vartotojas gauna išgėręs kokteilį, vaizdavimas. Tai puikiai pavyko pasiekti, kai susitiko „Global“ ir „Local“, kur jie susilieja, kad suformuotų „Glocal“ vibe produktą. „Boho Ras“ parduoda gryną alkoholį 200 ml buteliuose ir supakuotus kokteilius 200 ml ir 750 ml buteliuose.