Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knygynas

Chongqing Zhongshuge

Knygynas Į knygyną įtraukdamas puikų Čongčingo kraštovaizdį, dizaineris sukūrė erdvę, kurioje lankytojai gali jaustis kaip žaviame Čongčinge skaitydami. Iš viso yra penki skaitymo sričių tipai, kiekvienas iš jų yra tarsi stebuklų šalis, turintis skiriamųjų bruožų. „Chongqing Zhongshuge“ knygynas vartotojams suteikė įmantresnės patirties, kurios jie negali įgyti pirkdami internetu.

Projekto pavadinimas : Chongqing Zhongshuge, Dizainerių vardas : Li Xiang, Kliento vardas : X+Living.

Chongqing Zhongshuge Knygynas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.