Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Haleiwa

Kėdė „Haleiwa“ tvarų rotango pynimą paverčia kreivėmis ir išryškina savitą siluetą. Natūralios medžiagos pagerbia amatininkų tradicijas Filipinuose, perdarytas šiais laikais. Suporuotas arba naudojamas kaip teiginys, dėl dizaino universalumo ši kėdė prisitaiko prie skirtingų stilių. Sukūręs formos ir funkcijos, malonės ir stiprybės, architektūros ir dizaino pusiausvyrą, „Haleiwa“ yra toks pat patogus, kaip ir gražus.

Projekto pavadinimas : Haleiwa, Dizainerių vardas : Melissa Mae Tan, Kliento vardas : Beyond Function.

Haleiwa Kėdė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.