Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prabangūs Baldai

Pet Home Collection

Prabangūs Baldai Pet Home Collection – tai baldai augintiniams, sukurti atidžiai stebint keturkojų draugų elgesį namų aplinkoje. Dizaino samprata – ergonomika ir grožis, kur gerovė reiškia pusiausvyrą, kurią gyvūnas randa savo erdvėje namų aplinkoje, o dizainas – kaip gyvenimo augintinių kompanijoje kultūra. Kruopštus medžiagų pasirinkimas pabrėžia kiekvieno baldo formas ir savybes. Šie objektai, turintys grožio ir funkcijos savarankiškumą, tenkina augintinio instinktus ir estetinius namų aplinkos poreikius.

Projekto pavadinimas : Pet Home Collection, Dizainerių vardas : Pierangelo Brandolisio, Kliento vardas : BRANDO.

Pet Home Collection Prabangūs Baldai

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.