Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuro Interjero Dizainas

Yuli Design Studio

Biuro Interjero Dizainas Gatvėse visada yra per daug nepatogių iškabų vertikalia, horizontalia ir šoninėmis kryptimis, kurios blokuoja tikrąją architektūrinę išraišką. Tai ragina apsvarstyti, kaip iš naujo apibrėžti iškabas, kad būtų patobulintas ir patobulintas tokių lauko dekoratyvinių gaminių poveikis. Interjero dizaino taškas yra ankstesnio išdėstymo išskaidymas. Pristatomas natūralus apšvietimas. Palėpė pastatyta padidėjusioje erdvėje. Ten, kur buvo laiptai, yra keičiama. Pakeitus laiptus, sumažėja vertikalių judesių laikas. Tai sukuria naują galimybę iš senų ribų.

Projekto pavadinimas : Yuli Design Studio, Dizainerių vardas : Chiung Hui Fu, Kliento vardas : YULI DESIGN .

Yuli Design Studio Biuro Interjero Dizainas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.