Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kilnojamas Paviljonas

Three cubes in the forest

Kilnojamas Paviljonas Trys kubeliai – tai įrenginys, pasižymintis įvairiomis savybėmis ir funkcijomis (žaidimų aikštelių įranga vaikams, visuomeniniai baldai, meno objektai, meditacijos kambariai, pavėsinės, nedidelės poilsio erdvės, laukimo kambariai, kėdės su stogais), galintis suteikti žmonėms šviežių erdvinių potyrių. Tris kubus galima lengvai gabenti sunkvežimiu dėl dydžio ir formos. Kalbant apie dydį, įrengimą (pasvirimą), sėdynių paviršius, langus ir pan., kiekvienas kubas yra suprojektuotas charakteringai. Trys kubeliai yra susiję su japonų tradicinėmis minimaliomis erdvėmis, tokiomis kaip arbatos ceremonijos kambariai, pasižymintys kintamumu ir mobilumu.

Projekto pavadinimas : Three cubes in the forest, Dizainerių vardas : Kotoaki Asano, Kliento vardas : KOTOAKI ASANO Architect & Associates.

Three cubes in the forest Kilnojamas Paviljonas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.